Fotografia produktowa

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
Awatar użytkownika
User

aidia_foto

Posty

1

Rejestracja

31 maja 2016, o 12:13

Fotografia produktowa

Postautor: aidia_foto » 31 maja 2016, o 12:21

Dzień dobry :)
Chcielibyśmy polecić Państwu usługi naszego studio :arrow: fotografia-produktowa.net
Specjalizujemy się w fotografii produktowej, reklamowej oraz obrotowej.
Fotografia 360 stopni oraz profesjonalne zdjęcia packshotowe fantastycznie urozmaicą Twoją ofertę!

Nasze studio znajduje się w Lublinie ale przyjmujemy zlecenia z całej Polski.
Zapraszamy! ;)
fotografia-produktowa.net
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Fotografia produktowa

Postautor: bask » 26 paź 2016, o 04:37

w Łodzi polecam z kolei http://multiarte.com.pl/ - robią zdjęcia korporacyjne, produktowe i takie zwykle sesje, zdj do dokumentów też. polecam, bardzo miła atmosfera, zawsz tam robię zdjęcia :)
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Fotografia produktowa

Postautor: kartonka » 16 lis 2016, o 20:27

Ja z doświadczenia wiem że bardzo dobre zdjęcia wykonane metodą 360 stopni, która daje możliwość oglądania fotografowanego produktu ze wszystkich stron i obracania go robi firma produktowa360. Bardzo szybko realizują zamówienia a do tego mają konkurencyjne ceny
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Fotografia produktowa

Postautor: animka87 » 21 cze 2018, o 06:28

w temacie zdjęć produktowych warto zainwestować w profesjonalistów, bo wiadomo że nic tak nie sprzedaje jak dobre zdjęcie. Ludzie są teraz wzrokowcami i mało kto czyta cudowne opisy produktów na dwie strony a4 :) jak widzisz super ciuch to go kupujesz, bo ci się podoba, a nie dlatego że rozpływasz się nad jego opisem :-) żadna filozofia :D Dlatego tak ważne jest, żeby sesje zwłaszcza projektów modowych robili ludzie z pasją. Ja póki co podglądam na fb co robią http://nfstudio.pl/pl/ i jak tylko uruchomię mój nowy projekt z ubrankami dla dzieci poproszę ich o pomoc. :)
no avatar
User

HaftDeko.pl

Posty

21

Rejestracja

7 cze 2018, o 10:34

Re: Fotografia produktowa

Postautor: HaftDeko.pl » 27 cze 2018, o 06:00

Aby zdjęcia produktów były najwyższej jakości trzeba mieć jedną rzecz: mianowicie dobry i profesjonalny aparat, bez tego ani rusz i zwyczajnie nie jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia które będzie optymalne, od tego należy zacząć.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Fotografia produktowa

Postautor: cyryl18 » 13 lis 2019, o 17:48

tego typu fotografię chciałbym wydrukować na sporym formacie - do kogo się zgłosić w tym celu? kraków i okolice.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Fotografia produktowa

Postautor: dona3 » 13 lis 2019, o 19:57

Od dawna fotografie w tym stylu drukuja nam http://www.studio906.pl/ . I wychodzi im to niezwykle solidnie. Kazda z fotografii charakteryzuje sie bardzo solidna i niezastapiona jakoscia - zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Fotografia produktowa

Postautor: kewlar » 23 gru 2019, o 18:42

Według mnie [url-https://www.blik.info.pl/]fotografia produktowa[/url] to ogromnie wymagające zadanie i początkujący fotograf może nie wydobyć z danego produktu tego, o co najbardziej nam chodzi... Zerknij na zdjęcia np. biżuterii wykonane przez częstochowski Blik, wydobywają blask i piękno zwykłego pierścionka czy wisiora. O to w tym chodzi
no avatar
User

bredd

Posty

1

Rejestracja

20 maja 2020, o 05:26

Lokalizacja

Garwolin

Re: Fotografia produktowa

Postautor: bredd » 20 maja 2020, o 05:34

Witajcie,

Co myślicie o fotografii obrotowej produktów? Czy macie jakieś doświadczenia? Temat niby popularny od wielu lat, ale wciąż jakby niszowy. Czy ktoś z Was wykonuje lub korzysta z tego typu zdjęć? Ja sam wykonuję zdjęcia obrotowe, jednak wciąż mam wrażenie, że sklepy internetowe są raczej leniwe, w korzystaniu z tego typu usług? A może obecna sytuacja to zmieni, bo e handel zacznie się znacznie dynamiczniej rozwijać? Piszcie, co myślicie o tym.

Pozdrawiam,
Piotr, www3mob.pl
no avatar
User

KarinaM

Posty

49

Rejestracja

29 mar 2020, o 15:38

Re: Fotografia produktowa

Postautor: KarinaM » 5 cze 2020, o 15:27

Właśnie dlatego dobrym pomysłem może być wykorzystanie nowoczesnej fotografii produktowej. Jeśli zastanawiacie się, gdzie warto zajrzeć po takie rozwiązania, to podpowiem Wam, że kraków zdjęcia będą dobrym wyborem. Sami się o tym przekonajcie już teraz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 13 Queries | GZIP : Off ]