Click.Mail.pl

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Click.Mail.pl

Postautor: bizjazzman » 3 mar 2009, o 17:57

Click.Mail.pl jest typową firmą get paid - zarabianie przez klikanie. Dlaczego zwracam na nią uwagę?

Wykorzystuję jej możliwości reklamowe:

- Łatwy Kreator Reklam
- Sam decydujesz o wartości reklamy
- Sam decydujesz o ilości odwiedzin
- Brak SPAMU
- Gwarantowana liczba wejść
- Losowo zwiększanie limitu klików
- Różne sposoby wpłat
- Różnorodność reklam
- Wszystkie transakcje w PLN

Dodam, że najtańsza reklama warta jest 0,11 grosza i daje 100 wejść na stronę.

Oczywiście nie ukrywam, że reklama w takich miejscach nie jest najwyższych wartości. Generalnie na to co można liczyć to zwiększona oglądalność, czy odwiedzalność stron. Ale to ma wpływ na całokształ. Dajmy na to, wykorzystam w miesiącu 10 razy taką sposobność. Moja strona zyskuje 1000 wejść - to ma znaczenie dla pozycjonowania. Dobrze wypozycjonowana strona sprowadza tych, do których jest ona skierowana.

Inwestycja nic nie musi kosztować, ponieważ można sobie zarobić na taką reklamę klikając w reklamy innych reklamujących się w tym miejscu. Daje to przegląd, czy reklamujemy się w dobrym miejscu ;-)

Polecam tą tanią formę reklamy, więcej szczegółów na stronie Click.Mail.pl
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Click.Mail.pl

Postautor: Biznesforum » 4 mar 2009, o 14:09

bizjazzman pisze:Moja strona zyskuje 1000 wejść - to ma znaczenie dla pozycjonowania.


Jakiego pozycjonowania? W wyszukiwarkach sieciowych? Jeśli to miałeś na myśli, to jako znawca tematu - odpowiem nie

Pozycjonowanie marki, w takich programach gdzie sztucznie są nabijane wejścia na stronę, też raczej nie ;)
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Re: Click.Mail.pl

Postautor: bizjazzman » 4 mar 2009, o 16:15

w rzeczywistości testuję dopiero temat i zrobiłem małą "podpuchę", by jakis znawca tematu sie wypowiedział ;-)

zastanawiam się do czego można taką reklamę wykorzystać najlepiej, testuję i próbuję z różnymi pomysłami, np. wypromowanie strony pod darmowym aliasem typu opka.pl, a tam sześć moich aliasów w czołówce

na pewno dobrze się sprawdza ten pomysł gdy chodzi o wewnętrzne rankingi oglądalności, typu właśnie statystyki darmowych alasów lub w pp najczęściej odwiedzane strony itp.

podejrzewam, że taka "druga linia" odwiedzania ma rzeczywisty wpływ na pozycjonowanie w wyszukiwarkach
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Click.Mail.pl

Postautor: Biznesforum » 4 mar 2009, o 16:38

bizjazzman pisze:podejrzewam, że taka "druga linia" odwiedzania ma rzeczywisty wpływ na pozycjonowanie w wyszukiwarkach


A ja mówię stanowczo, że nie ma to wpływu na pozycje w google ani innych wyszukiwarkach.

Sam kupowałem reklamy np. w bitmails.info aby zareklamować swoje forum młodzieżowe i w tym wypadku ta reklama była nawet skuteczna (trochę nowych osób się zarejestrowało) bo serwis jest skierowany do młodych ludzi, w takich klikbiznesach to oni przeważają :)
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Re: Click.Mail.pl

Postautor: bizjazzman » 6 mar 2009, o 18:32

a jednak wchodze w to dalej i zrobiłem sobie dwie specjalne podstronki

centrum reklamy

i kreator reklamy

rozdzielając tematykę "użytkownika" od "reklamodawcy"

przy okazji wykonałem dwa podpięcia pod darmowy alias opka.pl

http://centrum-reklamy.opka.pl
http://kreator-reklamy.opka.pl
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 13 Queries | GZIP : Off ]