Zestawy komputerowe i części do laptopów

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: Kocica » 29 sty 2013, o 17:57

Jakie zestawy komputerowe i części do laptopów są najbardziej popularne dzisiaj?
Przed zakupami takich dodatków przeglądam różne sklepy internetowe,
ale w sumie nie bardzo wiem na co się zdecydować - cenowo sporo sklepów jest OK (jak dla mnie) np. elecomp, cntpoland itp ale co do marek takich części i akcesoriów, to bladego pojęcia nie mam.
Help?
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: green » 18 mar 2013, o 07:19

Ja również miałam podobny problem, mnóstwo stron przeglądałam w poszukiwaniu informacji, aż natrafiłam na jaki laptop i od tej pory mam wszystkie wiadomości w jednym miejscu, i teraz mogę powiedzieć że blade pojęcie mam:)
no avatar
User

Symbian

Posty

10

Rejestracja

28 lut 2013, o 18:25

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: Symbian » 21 maja 2013, o 19:32

Przed zakupem laptopa możemy go wypróbować np. poprzez wypożyczenie na jeden dzień. Sam tak zrobiłem :) Znalazłem firmę oferującą wynajem laptopów, sprawdziłem to co mnie interesowało i wiedziałem czy zakup takiego sprzętu to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: Urban30 » 18 cze 2013, o 07:02

Zawsze możesz też podlecieć do jakiegoś lokalnego serwisu laptopów - a nuż doradzą co wybrać, gdzie kupić, albo sami będą mieli części, których potrzebujesz? Trzeba kombinować.
Ja staram się w miare możliwości korzystać z usług typu: naprawa komputerów Warszawa itp - niesiesz sprzęt, oni naprawiają, i nie przejmujesz się zakupem cześci bo to masz niejako w cenie usługi:)

No i ten wyżej akurat - serwis na złotej w Wawce to bardzo porzadny jest i nie zdziera.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: samotna » 21 lip 2015, o 06:58

Ponieważ mam mała firmę , a potrzebuje komputery, to nie biegam po mieście tylko wchodzę na stronkę electro.pl
Znajduję tu wszystko, komputery, akcesoria komputerowe. Zamawiam i spokojnie czekam na dostawę, jednocześnie oszczędzam czas.
no avatar
User

kari

Posty

17

Rejestracja

27 lis 2015, o 18:49

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: kari » 3 gru 2015, o 10:12

Ja nie zastanawiam się nad tym, bo jak mam jakiś większy problem z laptopem, to po prostu korzystam z serwisu laptopów. Najczęściej jest to serwis komputerowy w Krakowie http://arvika.pl/ i jako stała klientka mogę zawsze liczyć na rabat.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: Kremowy » 30 gru 2015, o 11:10

No dokładnie, tak jak sie ma swoj serwis to duzo ulatwia. My na przyklad tez w Krakowie mamy taki zaprzyjaźniony RediCreo i zawsze do niego chodzimy
no avatar
User

Anna

Posty

48

Rejestracja

10 paź 2017, o 18:25

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: Anna » 3 kwie 2020, o 12:42

Wiele akcesoriów komputerowych najlepszego rodzaju znajdziesz w https://akcesoriamarket.pl/ Bardzo wysokiej jakości. Duży wybór.
no avatar
User

Marek1989

Posty

5

Rejestracja

14 kwie 2020, o 10:15

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: Marek1989 » 14 kwie 2020, o 10:20

Nawet nie wiedziałem, że można wynająć laptop na jeden dzień
no avatar
User

KarinaM

Posty

49

Rejestracja

29 mar 2020, o 15:38

Re: Zestawy komputerowe i części do laptopów

Postautor: KarinaM » 5 maja 2020, o 13:31

Jasne, że tak. Ja mogę Wam bardzo polecić, byście zwrócili uwagę na sprzęt, na którym pracujecie. Jeśli nie wiecie, czy na pewno warto kupić dany laptop, to najlepiej sprawdźcie ofertę https://laurem.pl/ Tam będziecie w stanie uzyskać o wiele korzystniejsze sprzęty. Mnie to przekonuje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.513s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron