kolektory słoneczne?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

robo85

Posty

1

Rejestracja

15 gru 2011, o 14:16

kolektory słoneczne?

Postautor: robo85 » 15 gru 2011, o 14:18

witam!

szukam pomysłu na wlasny biznes.

mozna zaczac działalność w temacie sprzedaży kolektorów słonecznych bez konieczności posiadania własnej ekipy montażowej.

firma ravisson dala mi oferte dzialania jako partner handlowy. Mam oferowac klientom zestawy solarne firmy bez konieczności zakupu urządzeń, za co bedę dostawac prowizję. Wiecej informacji tu: http://www.ravisson.com/wspolpraca .

wydaje mi sie, ze temat jest ciekawy, bo na kolektory sa 45% doplaty z unii.

Myslicie, że to dobry pomysł na start w branży?
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: kolektory słoneczne?

Postautor: petroniusz » 19 gru 2011, o 21:11

Skoro chcesz startować myślę,że powinieneś wiedzieć czy warto i czego chcesz . Jeżeli nie zrobiłeś analizy rynku to daruj sobie pomysł i zabawę.
no avatar
User

gienek

Posty

6

Rejestracja

20 gru 2011, o 22:33

Re: kolektory słoneczne?

Postautor: gienek » 20 gru 2011, o 22:44

Witam

Myślę, że to z pewnością dobra oferta :) W ogóle kolektory słoneczne to będzie dobry biznes, bo ludzie zaczną właśnie inwestować w tą technologię.

chwilówki To w ogóle najlepszy pomysł.

Gwarantuję ;)
Pozdrawiam serdecznie - Gienek
Sprawdź moją ofertę zakupu pleksi - http://plexinawymiar.pl (na wymiar, tanio, szybko i solidnie)
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: kolektory słoneczne?

Postautor: Media-Drukarnia.com » 28 gru 2011, o 11:24

Jasne, myślę, że to bardzo dobry pomysł! To jest właśnie przyszłość Ziemii! Wykorzystywanie energii odnawialnej! :) Niewątpliwie stwierdzam, że ja bym się nie zastanawiała tylko inwestowała, bo to naprawdę jest przyszłość, tak jak np aparaty słuchowe czy inne technologie. PoZdrawiam! :)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: kolektory słoneczne?

Postautor: bizz » 31 mar 2015, o 14:04

Co do aparatów słuchowych, myślę, że powinieneś zajrzeć na aparaty słuchowe kraków. Jeśli potrzebujecie tego typu sprzętu to myślę, że jest to dobra firma oferująca aparaty słuchowe.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: kolektory słoneczne?

Postautor: LudwikB » 25 mar 2020, o 18:12

oby były coraz bardziej powszechne i tańsze, to wspaniała sprawa
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: kolektory słoneczne?

Postautor: wamies » 8 gru 2021, o 08:58

też uważam, ze powinno się wybierać takie ekologiczne rozwiązania, no i dodatkowo, nie dość, że to przyjazne dla środowiska to można na prawdę dużo zaoszczędzić na opłatach. Ofertę i więcej szczegółów możecie sprawdzić na stronie https://suntrack.pl/143-panele-sloneczne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.143s | 13 Queries | GZIP : Off ]