dochodyw biznes przy małym wkładzie! ZOBACZ!

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

BestTips

Posty

2

Rejestracja

9 lut 2010, o 11:21

dochodyw biznes przy małym wkładzie! ZOBACZ!

Postautor: BestTips » 9 lut 2010, o 11:22

Witam. Od pewnego czasu posiadam swój portal www.BestTips.pl oferuję typy bukmacherskie. W 4 dni zarobiliśmy ponad 3.600 zł. W bukmacherce siedzę 9 lat posiadam wejścia do najlepszych portali na świecie gdzie dostęp czasami sięga 1000 $. Wiem, że mentalność Polaków jest taka, że nie ma łatwych zarobków. Nie będe pisał, że można odrazu zarabiać miliony lecz przy odpowiednim wkładzie można zarobić kilkanaścię tys. na miesc.

Pozdrawiam i Zapraszam.

BestTips.pl
no avatar
User

szymon145

Posty

1

Rejestracja

14 lut 2010, o 02:34

Re: dochodyw biznes przy małym wkładzie! ZOBACZ!

Postautor: szymon145 » 14 lut 2010, o 03:33

Zgodze sie z tobą. sam kiedyś grałem dużo i przyznam, że mi wychodziło ale dobra passa sie straciła gdy z sts przeszedłem na bwin i zaczołem przegrywać duże sumy czasami to było nawet 300 zł w jeden dzień ale jesli ktoś ma naprawde duże pojęcie a sa tacy ludzie, nie życze ci tego żeby do ciebie przychodzili :D Jeśli przyjdzie takich 5 którzy potrafia grać dobrze systemem to zysk może być mniejszy niż podałeś. Ale skoro u mnie w mieście są 3 takie punkty sprzedaży ulotki kursowej a miasto jest małe to znaczy, że zysk musi być duży skoro stoją tam już kolo 5 lat. Powiem ci szczeże, że strona troche amatorska ale pomysł według mnie bardzo fajny siedzisz w domu a pieniądze same do ciebie przychodzą skoro zarobiłeś 3,5 tys. złotych może zainwestował byś to w dobrego informatyka(niewiem czy to wystarczy nie orientuje sie) ktory stworzy ci ze strony arcydzieło a nastepnie za kolejne zarobione pieniądze zareklamował byś strone na jakimś portalu znanym może na Demotywatory, JoeMonster, Maxior za Demotywatory nawet nie musisz płacić wystarczy że wrzucisz zdjęcie z linkiem swojej strony ktore automatycznie trafia do poczekalni i ludzie sami beda wchodzic z ciekawości a troche ich tam jest :) Wiem bo znajomy założysz kiedyś forum napisał, że dwie pierwsze osoby
zostaną moderatorami i żeby cie nie skłamać w pierwszym dniu miał 700 wejść. Niestety Forum upadło przez atak hakera który skasował wszystkie tematy, posty.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 13 Queries | GZIP : Off ]