Najwyżej oprocentowane konto

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

reton12

195

2 lut 2017, o 17:40

Re: Najwyżej oprocentowane konto

Postautor: reton12 » 5 cze 2017, o 10:07

Ja biorąc pożyczkę zawsze sprawdzamranking kredytów gotówkowych, jest to fajny sposób na porównanie dostępnych ofert pozabankowych. Od razu otrzymuje informację czy pierwsza pożyczka jest płatna czy darmowa. Polecam sprawdzić jak to działa.
no avatar
User

janek334we

5

17 lip 2018, o 11:55

Postautor: janek334we » 17 lip 2018, o 11:56

Teraz konta już nie są tak oprocentowane jak kilka lat temu.

mozajka

65

9 lis 2015, o 08:59

Postautor: mozajka » 18 paź 2018, o 07:12

To zależy od oferty banku. Ranking kont oszczędnościowych na https://www.oprocentowanielokat.pl/ranking-kont-oszczednosciowych myślę, że może pomóc w wyborze konta oszczędnościowego. Zazwyczaj lepsze oprocentowanie dają banki nowym klientom, można z tego skorzystać i nawet na pierwsze kilka miesięcy wrzucić tam oszczędności by zyskać.
no avatar
User

MiDan

5

24 paź 2018, o 13:14

Postautor: MiDan » 24 paź 2018, o 13:45

Popytajcie znajomych w tej materii. Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu – Konfucjusz
no avatar
User

tropiko

24

4 cze 2018, o 15:50

Postautor: tropiko » 4 lis 2018, o 07:35

W poszukiwaniu najlepiej oprocentowanego konta warto skorzystać z czegoś takiego jak kalkulator oprocentowania konta. Ja tak znalazłem Toyota Bank, okazało się, że mają bardzo korzystne warunki.
no avatar
User

bizz

519

31 lip 2013, o 19:18

Postautor: bizz » 16 mar 2020, o 14:17

Być może przyda wam się również takie forum bankowe - bank pko bp forum. Dostępne są tu porady finansowe, a także opinie użytkowników na temat kont bankowych lub kredytów. Sprawdźcie, jeśli także szukacie pomocy przy wyborze konta bankowego.
Poprzednia