Wybór laptopa biznesowego

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Wybór laptopa biznesowego

Postautor: Konek » 6 mar 2020, o 14:37

Cześć,
Jakich laptopów używacie w codziennej pracy? Macie może dla mnie jakieś wskazówki w jakim kierunku przy wyborze warto pójść. Zależy mi na trwałej baterii, dobrym procesorze i jednocześnie funkcjonalności. Pozdrawiam
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wybór laptopa biznesowego

Postautor: Adamus » 10 mar 2020, o 12:45

W mojej opinii zdecydowanie wygrywa sklep meblowy https://korzystneit.pl/ w którym będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość, konkurencyjne ceny i jednocześnie wsparcie ze strony obsługi klienta. Ja radziłbym Ci sprawdzić HP ProBook, ewentualnie Lenovo ThinkPad.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wybór laptopa biznesowego

Postautor: EmilCh » 12 mar 2020, o 10:56

Podzielam opinię poprzednika i oczywiście polecam sklep internetowy Korzystne IT. Przede wszystkim rzetelne wsparcie obsługi, jednocześnie dobre ceny i szeroki wybór. Ja radziłbym Wam zwrócić uwagę na Lenovo ThinkPad, czy także HP ZBook :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wybór laptopa biznesowego

Postautor: Konek » 18 mar 2020, o 16:46

Super ;) Na pewno zobaczę i oczywiście liczę, że jeszcze kilka wskazówek mi przekażecie :)
no avatar
User

IrekG

Posty

1

Rejestracja

25 mar 2020, o 16:43

Re: Wybór laptopa biznesowego

Postautor: IrekG » 25 mar 2020, o 17:12

Polecam produkty firmy Apple, czyli IMac
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wybór laptopa biznesowego

Postautor: Konek » 4 sie 2021, o 14:17

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości sprzętu to na pewno warto tutaj sprawdzić jednak dobrego laptopa dla siebie, czy bliskich w racjonalnej cenie i pod indywidualne wymagania to zdecydowanie jestem za https://www.wybieramlaptopa.pl/porady gdzie znajdziesz konkretne wskazówki jak się za to zabrać i na co powinniście zwrócić uwagę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron