Jaki samochód kupić?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: dunin » 20 cze 2019, o 12:24

Samochodem moich marzeń jest Porsche, byłem już nawet w salonie Auto LELLEK Group i napaliłem się strasznie na Macana, chce się umówić też na jazdę próbną Cayenne bo też ciekawie się prezentuje
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: tymanski » 31 lip 2019, o 19:12

wszystko zależy od tego na czym komu zależy. Niemniej jednak jeśli ktoś szuka używanego samochodu to polecam sprawdzić ofertę salonu Carolina Toyota Włochy. Tam kupisz sprawdzony model, z papierami, wiadomego pochodzenia.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: cyryl18 » 16 sie 2019, o 05:24

Zdecydowałem się na zakup luksusowego auta. Mowa tutaj o pojeździe z francuskiej linii DS Automobiles. Za sprawą https://www.dskrakow.pl wdrożenie tego planu okazało się w ogóle możliwe. Postawiłem na model DS 7 CROSSBACK , który jest sporym i bezpiecznym pojazdem.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: RafałSek » 28 sie 2019, o 13:06

Sam wiem jak ciężko tak naprawdę trafić w gusta innych osób co do auta i jego parametrów. Dlatego po prostu polecę Ci salon w którym sam kupiłem swojego Fiata Punto, a dokładnie chodzi mi tutaj o Auto-Res z Rzeszowa, który posiada dobrze rozbudowaną ofertę aut nowych i używanych takich marek jak Jeep, Alfa Romeo, Hyundai, czy Fiat. Do tego na miejscu można spotkać się z miłą oraz w pełni profesjonalną obsługą która zna się na swojej pracy i potrafi dokładnie przedstawić wszystkie interesujące nas możliwości. A w późniejszym okresie już po zakupie nadal zajmują się serwisowaniem mojego autka.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: milena_w » 29 sie 2019, o 09:11

A może markę Mini? Bawaria Motors Mini ma dobre ceny na te modele aut w salonie w Katowicach więc polecał bym zajrzeć. Znajomy niedawno od nich kupił i chwalił, jest naprawdę zadowolony.
no avatar
User

romozim

Posty

180

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: romozim » 3 paź 2019, o 20:23

Z używanych to moim zdaniem toyota. Praktyczne, eleganckie i bezawaryjne samochody. Model można sobie dopasować, wiadomo każdy ma inne potrzeby. Tu polecam wizytę w Carolina Toyota Włochy w Warszawie
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: EmilCh » 17 paź 2019, o 13:19

Warto abyś także w wolnej chwili odwiedził salon HondaPlaza Warszawa w którym również znajdziesz spory wybór modeli i to zarówno nowych, jak i używanych. Ja szukając auta dla siebie jednak postawiłem na Civica i to dwuletniego także w naprawdę niezłej cenie. Jak miałem jakieś pytania to oczywiście mogłem liczyć na sprawną odpowiedź i fachowe wsparcie obsługi, która dba o kontakt z klientem. Podsumowując zakup oczywiście udany, a do tego nadal korzystam z ich serwisu obok :)
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: wamies » 30 gru 2019, o 00:59

Auto na gaz to warte uwagi rozwiązanie. W sklepie https://nagaz24.pl/ możecie znaleźć potrzebne części i akcesoria do montażu takiej instalacji.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: dona3 » 6 sty 2020, o 00:11

Ja zakupiłem samochód, który wymagał naprawy - tak po prostu wyszło taniej. l-service.pl podjęli się profesjonalnej mechanii samochodowej, dzięki czemu oszczędzili nam kłopotów. Dla mnie to był strzał w 10!
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: mikolajseo » 9 sty 2020, o 03:11

Moim ulubionym jest bmw <3

Mieszkania na sprzedaż Warszawa
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 15 Queries | GZIP : Off ]