Jaki system płatności do sklepu internetowego?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Jacus64

Posty

66

Rejestracja

15 lis 2018, o 16:49

Re: Jaki system płatności do sklepu internetowego?

Postautor: Jacus64 » 17 gru 2019, o 21:56

Jeśli chodzi o wybór płatności do sklepu internetowego, to nie ma lepszej oferty od tej na stronie: https://www.przelewy24.pl/ . Oferta jest bardzo korzystna, transakcje są niemal natychmiastowe i w pełni bezpieczne. Polecam
no avatar
User

Szymko

Posty

7

Rejestracja

12 mar 2018, o 08:54

Re: Jaki system płatności do sklepu internetowego?

Postautor: Szymko » 24 lut 2020, o 13:48

Ja mam w swoich sklepach wdrożone płatności online od HotPay ze względu na dobrą prowizję oraz niski koszt aktywacji. Ogólnie firma dobra, z szybkim supportem także polecam bez wahania.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Jaki system płatności do sklepu internetowego?

Postautor: Stella » 11 lip 2021, o 20:13

Robiąc zakupy spotkałam się z Twisto - odroczona płatność. Wtedy wybrałam tą opcje zupełnie spontaniczne. Potem trochę rozeznałam się w temacie i okazało się to całkiem spoko.
Po rejestracji zyskałam dodatkowe profity - odroczona płatność na dłużej i raty "0%" podobają mi się najbardziej. Mam kartę płatniczą, którą mogę płacić. W telefonie zainstalowałam aplikację, która pozwala mi śledzić stan konta i zakupów.
no avatar
User

Sieciak

Posty

14

Rejestracja

13 sie 2021, o 06:12

Re: Jaki system płatności do sklepu internetowego?

Postautor: Sieciak » 13 sie 2021, o 06:29

Słuchajcie, jeśli posiadacie sklep internetowy powinniście koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Wam Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz integruje się m.in z Google, Allegro, Prestashop, Symfonia FiK i MK. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds/programdlaciebie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.242s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron