Sypialnia w stylu japońskim

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

nisof1971

Posty

5

Rejestracja

4 sty 2017, o 14:19

Lokalizacja

Erie

Sypialnia w stylu japońskim

Postautor: nisof1971 » 4 sty 2017, o 14:23

Chciałabym się doradzić w kwestii urządzenia wnętrza, konkretnie sypialni w stylu japońskim lub orientalnym. Znalazłam na ten temat artykuł na Think Luxury - podobają mi się kolory i ściany tam pokazane , ale chciałabym więcej inspiracji. Może możecie polecić strony na ten temat lub ktoś wie więcej na ten temat? pozdrawiam
no avatar
User

daju

Posty

5

Rejestracja

7 mar 2017, o 17:28

Re: Sypialnia w stylu japońskim

Postautor: daju » 7 mar 2017, o 17:34

W sypialni takiej to na pewno przydadzą się jakieś bibeloty, bo to takie drobiazgi budują nastrój, w którym możesz dobrze odpocząć po ciężkim dniu w pracy.
obrazy na ścianę http://meandwall.pl
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Sypialnia w stylu japońskim

Postautor: arabika » 25 lip 2019, o 18:53

Jakoś nie miałam okazji nigdy widzieć nawet sypialni w takim stylu więc ciężko jest mi się odnieść. Zresztą ja bardziej stawiam na funkcjonalność w sypialni. Tym bardziej zdecydowałam się na kupno łóżka i materacy od senpo i jestem bardzo zadowolona z tego faktu.
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Sypialnia w stylu japońskim

Postautor: arabika » 22 lut 2020, o 19:05

Całkiem niedawno również przeglądałam kilka fajnych materacy do sypialni gdyż przymierzam się do zmiany mojego. Na ten moment najlepiej wychodzi materac https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania więc pewnie będzie całkiem niedługo znajdował się u mnie w sypialni. Jakby nie było jest to bardzo ważna rzecz, jeśli myślimy o dobrym śnie.
no avatar
User

stoperek

Posty

3550

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Sypialnia w stylu japońskim

Postautor: stoperek » 17 lis 2022, o 13:27

Cały asortyment idealny zwłaszcza dla alergików znajdziesz wchodząc na stronę https://www.sklep.myalpaca.eu/collectio ... i-poduszki. Produkty jakie posiada dany sklep wykonane są z włókien alpak które nie zatrzymują wilgoci i nie pozwalają na rozwój roztoczy co właśnie sprawią że są bezpieczne w przypadku alergii. Firma dba o każdy szczegół wykonania co sprawi że będziesz podwójnie zadowolona z zakupów w tym sklepie.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1606

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Sypialnia w stylu japońskim

Postautor: krystynaaa » 23 paź 2023, o 12:32

Myślę, że również przypadnie wam do gustu sypialnia z granatem Sama właśnie planuję urządzić moją sypialnię w tym kolorze, ponieważ uważam, że jego odcienie są niezwykle atrakcyjne. Dodatkowo, w tym miejscu dostępne są wysokiej jakości farby, które mogą być doskonałym wyborem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.217s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron