Ekspresy Resto Quality

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Ekspresy Resto Quality

Postautor: Konek » 7 cze 2019, o 17:34

Witam!
Czy ktoś będzie mi w stanie podpowiedzieć, czy warto kupić do kawiarni ekspresy Resto Quality? Szukam porządnych ofert, które przede wszystkim nie będą co chwilę na serwisach.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: EmilCh » 8 cze 2019, o 21:12

Posiadamy w barze ekspres Resto Quality i musze przyznać, że to dość zaawansowane rozwiązanie, a mimo to jest łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Ekspresy tej marki generalnie są często wybierane do gastronomii bo to wysokiej klasy sprzęt i co ważne bardzo nisko awaryjny.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: Adamus » 19 cze 2019, o 23:13

EmilCh pisze:Posiadamy w barze ekspres Resto Quality i musze przyznać, że to dość zaawansowane rozwiązanie, a mimo to jest łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Ekspresy tej marki generalnie są często wybierane do gastronomii bo to wysokiej klasy sprzęt i co ważne bardzo nisko awaryjny.


I to bardzo dobry wybór! Odpowiednia jakość, pyszne kawy i niska awaryjność - wszystko się zgadza!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: RafałSek » 24 cze 2019, o 07:46

Ciekawe pytanie, ekspresy do restauracji na pewno powinny być dużo wydajniejsze, porządnie wykonane i nisko awaryjne aby klienci do Nas wracali.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: MaciejK » 25 cze 2019, o 10:13

My kupiliśmy dwu kolbowy ekspres do kawy od Resto Quality, a dokładnie model MRC2GR TALL CUP który jest z nami odkąd otworzyliśmy naszą kawiarnię, czyli ponad dwa lata. Jest to bardzo wydajne rozwiązanie, posiada bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę i wykonuje aż 480 filiżanek espresso/h. Dlatego tutaj masz moje poparcie w tym wyborze :)
no avatar
User

Felcia

Posty

28

Rejestracja

27 paź 2018, o 10:44

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: Felcia » 29 sty 2020, o 16:59

Rzeczywiście ekspresy kolbowe sprawdzają się najlepiej i dlatego tak chętnie są kupowane do kawiarenek. Sama mam https://multigastro.pl/ekspres-cisnieniowy-1-grupowy-musica-lux.html i sprawuje się idealnie, nie zamieniłabym na inny. Dodam jeszcze, że zatrudniłam doświadczonego baristę z niezwykłymi umiejętnościami parzenia kawy. To wizualne ujęcie ma fajny wpływ na kubki smakowe klientów, a mojej kawiarence gwarantuje renomę.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: cupriak » 19 lut 2020, o 22:40

My mamy mini ekspres Lavazza, ten dokładnie model http://sklep-bicafe.pl/pl/p/EKSPRES-LAVAZZA-EP-MINI/76 i bardzo nam on cieszy. To bardzo dobry ekspres na kapsułki, jest solidny, ma fajny design a kawa a z niego jest przepyszna :)
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: dominiczka » 22 lut 2020, o 16:31

ja to uwielbiam taka porzadna kawe od baristy ale w domu mam ekspres na kapsułki kawa tez wychodzi super jak na domowe warunki :)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1565

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: krystynaaa » 22 cze 2022, o 07:12

Jednak u mnie najlepiej sprawdził się ekspres do kawy z Breville. Okazał się naprawdę bardzo solidnie wykonany i przede wszystkim kawa wychodzi naprawdę bardzo smaczna
no avatar
User

arabika

Posty

1271

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Ekspresy Resto Quality

Postautor: arabika » 5 lip 2022, o 13:57

Samych ekspresów do kawy jest cała masa i ja również jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak najwięcej na temat samej kawy. W każdym razie polecam każdemu zapoznanie się z wpisem https://obcasy.pl/kwasowosc-kawy-co-ma-na-nia-wplyw gdzie właśnie fajnie opisano to co wpływa na kwasowość kawy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]