Drukarnia wielkoformatowa

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: tomekpanq » 2 gru 2019, o 10:20

romozim pisze:Na pewno co mogę doradzić to kupować w sprawdzonych miejscach i unikać przesadnie tanich materiałów, które zapychają głowice drukarek, mają jakieś ukryte wady, różną średnicę itd. Tu rekomenduję Print-Me na ich filamentach jeszcze sie nie zawiodłem


Jakość filamentów jest rzeczywiście różna. Ja kupowałem z kilku sklepów widocznych w Google i różnie to bywało. Niby jest tolerancja na średnicę i krągłość, ale jak wiadomo parametry parametrami, a życie życiem. Tu Print-Me trzyma jakość według mnie
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: dona3 » 28 gru 2019, o 16:07

Jeśli chodzi o drukarnię offsetową to mieliśmy przyjemność zawiązać współpracę z http://warszawa-drukarnia.pl/ . To był bardzo trafiony pomysł! Wydrukowali dla nas znakomite materiały reklamowe, także w większym formacie.
no avatar
User

heniutek

Posty

46

Rejestracja

11 lip 2017, o 19:05

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: heniutek » 15 sty 2020, o 21:47

Warto jest testować różne drukarnie. Ostatnio robiliśmy zamówienie w https://www.diamond-druk.pl. Był to okres przedświąteczny, więc obawialiśmy się, czy uda się wyrobić w terminie i czy materiały na pewno dotrą do nas na czas. Udało sie, drukarnia stanęła na wysokości zadania. Na dwa dni przed terminem rozpoczęcia kampanii mieliśmy wszystko przygotowane. Bardzo spodobała mi się komunikacja z firmą, wiedzieli, jak bardzo mi zależy na szybkiej realizacji i tak też to zadanie wykonali.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: mawko80 » 22 sty 2020, o 13:47

My wiele razy korzystaliśmy z usług tej drukarni www.druk.lodz.pl i powiem wam, że to był nasz najlepszy wybór jeżeli chodzi o nasze zlecenie. Jeżeli ktoś szuka takiej sprawdzonej drukarni offsetowej to gorąco polecam.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: mawko80 » 22 sty 2020, o 14:10

Ja potrzebowałem dobrej drukarni offsetowej w Warszawie i trafiłem na ofertę tej drukarni https://drukarnia-interdruk.pl/oferta. Drukarnia oferuję również druk wizytówek, ulotek, katalogów, książek w bardzo przystępnych cenach.
no avatar
User

ms27

Posty

3

Rejestracja

8 lut 2020, o 16:56

Lokalizacja

Żywiec

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: ms27 » 8 lut 2020, o 16:58

Wg mnie drukarnia to dobry pomysł. Mam sąsiada który ma drukarnie od 10 lat i widzę, że samochody zmienia co roku wiec mu się powodzi
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: paullaobreczarek » 12 lut 2020, o 21:43

Jak dla mnie zdecydowanie też warto wejśc w druk 3d. To przyszłościowa branża. Wiele zależy oczywiście od samej drukarki, ale zwrócę też uwagę na dobrej jakości filamenty. tu kontakt z PrintMe jest wskazany. Duży asortyment, dobra jakość i przede wszystkim też dobre doradztwo
no avatar
User

adamkownacki

Posty

1

Rejestracja

13 lut 2020, o 08:24

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: adamkownacki » 13 lut 2020, o 08:26

Bez dobrych filamentów ani rusz. Kiepski będzie druk i do tego też na przykład dobry filament źle wpływa na drukarkę. Więc odpowiedź sama się nasuwa - warto inwestować po prostu w materiały ekspoloatacyjne lepszej jakości
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: paullaobreczarek » 13 lut 2020, o 13:58

Bardzo dużo jest takich osób (niestety), które są może mniej doświadczone i popełniają błąd polegający na tym, że kupują nawet droższą drukarkę, a inwestują w średniej jakości filamenty, a potem druk nie spełnia oczekiwań. Pół biedy, jak robimy dla siebie, gorzej jak na zamówienie, a potem druk jest rozwarstwiony, nie trzyma się projektu. Stąd więc lepiej unikać nieznanych producentów "bo tani", a kupować w sprawdzonych sklepach, a kilka jest np. Print Me
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: adik356 » 17 lip 2020, o 10:42

Poszukaj druk on-line. Myślę , że znajdziesz odpowiednią ofertę. Nigdzie nie musisz jechać, teraz to nawet nie wskazane. Ja wszystko co się da załatwiam zdalnie on-line.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]