Rolnictwo to przeżytek ?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: ninja_84 » 19 lis 2019, o 12:04

Warto się w czymś specjalizować. Fajną opcją jest np. suszarnia przemysłowa do owoców która dodatkowo możesz poszerzyć naszą działalność o dodatkowe rynki zbytu. Teraz trzeba patrzeć n takie rzeczy. Rolnictwo to jedna z fajniejszych gałęzi naszego przemysłu, ale dość trudna.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: arabika » 24 lis 2019, o 16:14

Wydaje mi się, że właśnie rolnictwo znów zaczyna wracać do łask tym bardziej, że nasz kraj jest przede wszystkim krajem rolniczym. Ja sama hoduję także zwierzęta gospodarcze i można powiedzieć śmiało że jestem rolnikiem. Całkiem niedawno udało mi się zakupić bezpośrednio od producenta, wysokiej jakości makuchy https://producent-oleju.pl/makuchy-producent/ więc moje zwierzaki teraz mają co jeść przez dłuższy okres.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: GimliK » 10 gru 2019, o 16:28

Co do części do maszyn rolniczych to dobry wybór znajdziecie w sklepie internetowym https://www.sklep.rai-bud.pl/ Sprawdźcie sobie ich ofertę bo nie dość, że dużo tego mają to ceny sa zupełnie ok no i zawsze można tam trafić na jakieś promocje. Terminowo realizują zamówienia, to tez ich duży plus. Ja ostatnio robiłem spore zamówienie i wszystko przyszło do mnie w ciągu czterech dni.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: cyryl18 » 4 lut 2020, o 23:02

Nie uważam tak wcale! Co najważniejsze, my prowadzimy solidnie prosperujące gospodarstwo. Jednakże, ostatnimi czasy bardzo wazne okazało się zainwestowanie w wyposażenie budynków inwentarskich. Zapewnili je wesstron.pl/ i to w doskonałej jakości.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: danny4231 » 9 lut 2020, o 23:19

Najważniejsze to zatroszczyć się o właściwe urządzenia rolnicze. Te zaproponowane przez agromarketwiewiecko.pl/ okazały się bardzo trafionym wyborem. Wraz z nawozami, idealnie wpływają na naszą rolę, dzięki czemu ciężko powiedzieć o tym, że rolnictwo jest przeżytkiem!
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: febe » 27 lut 2020, o 09:30

Rolnictwo wcale nie jest przeżytkiem. Wiele osób prowadzi swoje gospodarstwa prowadząc hodowle zwierząt lub uprawiając zboża. Obecnie rolnicy mogą sobie ułatwiać pracę zamawiając kwalifikowany materiał siewny czy pasze dla zwierząt w hurtowniach internetowych. Duży asortyment w przystępnej cenie posiada hurtownia Farmer znajdziesz tam właśnie pasze dla zwierząt hodowlanych, nawozy rolnicze, kwalifikowany materiał siewny, urządzenia nawadniające czy środki ochrony roślin. Hurtownie internetowe to świetna alternatywa dla stacjonarnych sklepów, pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze.
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: rollos » 20 lip 2020, o 22:49

Jakbyście szukali dobrej jakości części do maszyn rolniczych to doradzić wam mogę firmę Akmet https://www.akmet.net.pl/ Mają bardzo dobry wybór i wysoką jakość a jednocześnie z cenami nie przesadzają. Kupicie u nich też burty do przyczep i rozrzutników.
no avatar
User

warszawa88

Posty

87

Rejestracja

27 wrz 2017, o 04:52

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: warszawa88 » 16 paź 2020, o 10:59

febe pisze:Rolnictwo wcale nie jest przeżytkiem. Wiele osób prowadzi swoje gospodarstwa prowadząc hodowle zwierząt lub uprawiając zboża. Obecnie rolnicy mogą sobie ułatwiać pracę zamawiając kwalifikowany materiał siewny czy pasze dla zwierząt w hurtowniach internetowych. Duży asortyment w przystępnej cenie posiada hurtownia Farmer znajdziesz tam właśnie pasze dla zwierząt hodowlanych, nawozy rolnicze, kwalifikowany materiał siewny, urządzenia nawadniające czy środki ochrony roślin. Hurtownie internetowe to świetna alternatywa dla stacjonarnych sklepów, pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze.


Zgadzam się i także uważam, że hurtownie internetowe to świetne wyjście w obecnych czasach. Także w sklepie https://poltechparts.pl/ zamawiam online części do moich maszyn rolniczych, jak i także różne oleje, smary czy nawet farby. Opłaca się po prostu.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: Inatka93 » 10 gru 2020, o 16:06

Gdyby każdy tak uważał, to wcale nie byłoby popytu na części do case , czy nawet nie mielibyśmy co jeść. Zapominamy, że to rolnicy przede wszystkim są dla nas źródłem codziennego pożywienia. Ich praca jest widoczna w każdym sektorze gospodarki. W końcu pracują ludzie, a oni coś jeść muszą.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Rolnictwo to przeżytek ?

Postautor: Edward6 » 11 gru 2020, o 11:15

Rolnictwo zawsze będzie potrzebne, oleje zawsze będą potrzebne rzepakowe, słonecznikowe, wytwórnia mięsa będzie zawsze potrzebna ludziom, nie to nie jest przeżytek. Poza tym to dla wielu osób też pasja. Tak samo sprzedaż ciągników rolniczych i maszyn to też biznes rolniczy o na nie jest duże zapotrzebowanie. Rolnictwo to ogromny rynek, oleje znajdują się w każdym domu podobnie jak mięso.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron