jak wypromować usługę porad w biznesie?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

1000000compl

Posty

2

Rejestracja

11 lut 2010, o 10:33

jak wypromować usługę porad w biznesie?

Postautor: 1000000compl » 11 lut 2010, o 10:49

Witam,
mam lat 33 a od 27 lat sprzedaję kupuję, realizuje różne pomysły biznesowe a ostatnio też artystyczne.
Praktycznie z biznesu na zasadzie kupowania sprzedawania się wycofałem jedynie ciekawsze sprawy mnie interesują jak np sprzedaże dzieł sztuki czy niewielkie nieruchomości.

Ale to co mi się w biznesie podoba i w czym jestem dobry to właśnie doradzanie bo mam w tym temacie ogromną praktykę: pracownia krawiecka + 6 sklepów, produkcja mebli + ich sprzedaż, produkcja butów, handel internetowy w branżach - kamienie i marmury, akcesoria motoryzacyjne, sprzęt optyczny, zielarstwo, zabawki, odzież, sztuka, rowery, biżuteria diamentowa ... Poza tym napisałem książkę o moim sprzedawaniu i o metodach jakie stosowałem aby dojść tam gdzie chciałem, bez przepracowania nawet 1h na etacie.

Z moich porad korzystają głównie znajomi i chcę wyjść na bardziej szerszy krąg no i pytanie jak to zrobić. NIe mam zamiaru otwierać firmy, zatrudniać ludzi itp. Mi się podoba zgłębienie tematu i jego ulepszenie.
Wstępnie powstała strona wymagająca na bank szlifu www.1000000.com.pl

Wiadomo że szewc chodzi bez butów i tutaj pomimo, ze sam doradzam najtrudniej jest zobaczyć siebie samego.

serdecznie
max
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.071s | 14 Queries | GZIP : Off ]