Własny pomysł na biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: Adamus » 15 wrz 2018, o 13:18

Jeżeli chcesz otworzyć pierwszy biznes to myślę, że fajną opcją będzie pójście w kierunku franczyzy ponieważ otrzymasz od Nich duże wsparcie w prowadzeniu biznesu oraz strategię dzięki czemu zobaczysz praktycznie od razu "z czym się to je". Ja tak zrobiłem i nie żałuję bo zdecydowałem się na otworzenie sklepu skupionego wokół sprzedaży olejów, płynów, chemii samochodowej, akumulatorów itd. z http://lucart.pl która naprawdę dba o swoich franczyzobiorców oraz oferują najlepsze ceny za produkty na rynku dzięki czemu mamy stale rosnące grono klientów i naprawdę fajny zarobek :)
no avatar
User

raczki82

Posty

12

Rejestracja

22 mar 2016, o 11:53

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: raczki82 » 16 wrz 2018, o 14:11

Bardzo fajnym pomysłem na biznes może być salon urody.. Taki w którym będzie można zrobić sobie paznokcie czy rzęsy. Kobiety wydają na to bardzo dużo kasy ;) Wystarczy do tego niezbyt duże pomieszczenie. Do tego można zatrudnić osoby, które nie są wykwalifikowane i po prostu wysłać je na szkolenia. Takie jak tutaj - https://www.poshlashes.com/pl,szkolenia.html . I dzięki temu mamy wykwalifikowanego pracownika zarabiającego ciut mniej niż jakaś ekspertka ;) Do tego ta osoba może być bardziej lojalna :)
no avatar
User

xxxyyy

Posty

19

Rejestracja

3 sty 2018, o 08:12

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: xxxyyy » 20 wrz 2018, o 08:29

Adamus pisze:Jeżeli chcesz otworzyć pierwszy biznes to myślę, że fajną opcją będzie pójście w kierunku franczyzy ponieważ otrzymasz od Nich duże wsparcie w prowadzeniu biznesu oraz strategię dzięki czemu zobaczysz praktycznie od razu "z czym się to je". Ja tak zrobiłem i nie żałuję bo zdecydowałem się na otworzenie sklepu skupionego wokół sprzedaży olejów, płynów, chemii samochodowej, akumulatorów itd. z http://lucart.pl która naprawdę dba o swoich franczyzobiorców oraz oferują najlepsze ceny za produkty na rynku dzięki czemu mamy stale rosnące grono klientów i naprawdę fajny zarobek :)


Adamus możesz mi coś więcej powiedzieć na temat biznesu założonego na zasadzie francyzy? Głównie interesuje mnie jaki był całościowy koszt założenia działalności ile trzeba mieć pieniędzy na start. Również myślałem nad założeniem czegoś swojego, może być to francyza z tego co czytałem jest bardzo popularna. Firmę Lucart kojarzę również bardzo dobrze często u nich bywam jak jestem u Rodziców. Mają dobrą jakość i świetne ceny.
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: balbanea » 30 cze 2019, o 20:34

inwestowanie w nieruchomości także za granicą localmarket będzie na pewno dobrym biznesem
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: GimliK » 28 sie 2019, o 17:34

Mój kolega otworzył pralnię. Sam nad tym myślałem, ale się nie zdecydowałem a jemu dobrze idzie. Jakby co u macie dostawcę sprzętu http://www.pralus.pl/ Kupicie tam wszystko co niezbędne -pralki, suszarki, magle, stoły do prasowanie czy wózki pralnicze. Może warto pomyśleć nad tym.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: mawko80 » 1 wrz 2019, o 12:47

Dokładnie. Jakiby biznes nie był to warto mieć komfortowe auto. Może być używane. Polecam kupować nie w komisie u Józia, tylko w autoryzowanym salonie, np. Carolina Toyota Włochy. Wtedy dostaniemy auto w dobrym wyposażeniu, na gwarancji, mamy zapewniony serwis i tak dalej
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: Fards » 13 paź 2019, o 08:33

Ja niedawno założyłęm swoj biznes i ile to bylo do załatwiania! Ale tez warto od razu na starcie przemyslec sprawe dostawcy energii. Ja mam pulsar energia i jestem bardzo zadowolony
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: greta44 » 31 paź 2019, o 21:25

Czy z pracy konsultantki da się zarobić normalna pensję? Jakie firmy tego typu polecacie? Znacie mary kay?
Awatar użytkownika
User

tom77tp

Posty

7

Rejestracja

28 sty 2020, o 13:35

Lokalizacja

Usa

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: tom77tp » 28 sty 2020, o 13:41

proponuję zająć się montażem okładzin elewacyjnych z piaskowca . Jako zakład mamy sporo zleceń na materiał z usługą z czym jest nieraz problem bo ekipy z którymi współpracujemy nie wyrabiają się z terminami
Obrazek

oferujemy piaskowiec polski
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: rollos » 14 kwie 2020, o 14:09

Chiny to gigant i może warto z nimi współpracować? Jeśli interesowałby was chiński rynek to mam sprawdzoną firmę pośredniczącą w sprawach biznesowych pomiędzy Chinami a Polską. Ta firma to Ideum https://ideum.com.pl/ Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, bo firma jest rzetelna, ma wieloletnie doświadczenie i doskonale zna rynek. Dla nas m.in. wyszukują i sprawdzają kontrahentów, zajmują się wyceną, kontrolą i importem towarów. Organizują też wyjazdy na targi do Chin połączone ze spotkaniami z wybranymi przedsiębiorcami. Firma jest solidna, z nimi warto działać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.149s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron