Oprogramowanie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

patka7

Posty

3

Rejestracja

14 gru 2019, o 12:14

Oprogramowanie

Postautor: patka7 » 14 gru 2019, o 12:16

Korzystacie z tego typu usprawnień? Jestem bardzo ciekawa.
no avatar
User

zuza6

Posty

1

Rejestracja

14 gru 2019, o 14:54

Re: Oprogramowanie

Postautor: zuza6 » 14 gru 2019, o 14:56

Ja jeszcze nie miałam okazji, ale nie ukrywam, że bardzo mnie ten temat interesuje. Tutaj https://sente.pl/teneum/workflow-i-doku ... cjonalnosc możecie znaleźć Panel Moje zadania, który stanowi dla każdego z użytkowników główne źródło informacji na temat zadań z nim związanych. Dostęp do całości modułów obszaru Workflow jest realizowany z poziomu przeglądarki internetowej, telefonu komórkowego i aplikacji desktop, dlatego jest to tak uniwersalne rozwiązanie.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Oprogramowanie

Postautor: SalamonK » 2 sty 2020, o 09:15

Trudno nie korzystać w dzisiejszych czasach, siostra ma w pełni stacjonarny sklep a i tak ma oprogramowanie bo zamiast kasy ma drukarkę fiskalną. Ja już bardziej online funkcjonuję w branży b2b bo niszowy towar i usługi, wszystko musi być ze swoim oprogramowaniem, od samego sklepu po fakturowanie.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Oprogramowanie

Postautor: Marcelus » 2 sty 2020, o 09:38

O właśnie, co do oprogramowania do faktur to najlepiej się u mnie sprawdził ten https://www.bizin.pl/Cennik/ przy cenniku jest wypisany pełny zakres funkcjonalności. Bardzo mi się podoba to, że przez miesiąc można korzystać za darmo z abonamentu premium, żeby na własnej skórze przekonać się czy nam odpowiada czy nie. Poza tym mają też obsługę magazynu, baardzo pomaga przy remanencie na przykład.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Oprogramowanie

Postautor: dona3 » 20 sty 2020, o 16:19

IntentSales http://intentsales.pl/ zatroszczyli się o nowiusieńkie oprogramowanie do naszej firmy. Zakup ten bardzo nam odpowiada, a co najważniejsze usprawnił wszelkie procesy. No i pracuje się dużo szybciej!
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Oprogramowanie

Postautor: arabika » 23 sty 2020, o 18:57

Jeśli ktoś z was się zastanawia nad otwarciem własnego sklepu internetowego to mogę w szczególności polecić jedn oprogramowanie. Są nim płatności online Cashbill.pl dzięki którym bez najmniejszego problemu będziemy w stanie przyjmować płatności za towary czy usługi.
no avatar
User

Favore

Posty

16

Rejestracja

23 lut 2020, o 17:46

Re: Oprogramowanie

Postautor: Favore » 5 kwie 2020, o 11:52

Ja korzystam z fakturowania online jedynie ale to dlatego że moja firma nie zajmuje się sprzedażą, wystawiam niewiele faktur i mi ten program wystarczy
no avatar
User

Exi

Posty

24

Rejestracja

4 lut 2020, o 17:00

Re: Oprogramowanie

Postautor: Exi » 5 kwie 2020, o 17:30

No ja z kolei z programów online nie korzystam, wykupiłam sobie najlepszy program do faktur bezabonamentowy, płatność tylko raz i korzystam bez ograniczeń. Rok korzystania to mniej niż 10 zł miesięcznie. Żaden abonament nie jest taki tani.
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Oprogramowanie

Postautor: arabika » 15 kwie 2020, o 13:49

Ogólnie sam wybór oprogramowania jest bardzo szeroki i na dobrą sprawę tylko od nas zależy na co będziemy się decydowali. Ja całkiem niedawno także czytałam o body leasing https://finansowymistrz.pl/jak-body-lea ... ktywnosci/ i muszę przyznać, ze jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Tym bardziej, że może ono przyczynić się do poprawy efektywności.
no avatar
User

szy12q

Posty

1

Rejestracja

20 kwie 2020, o 14:45

Re: Oprogramowanie

Postautor: szy12q » 20 kwie 2020, o 14:58

Bardzo dużym usprawnieniem w mojej firmie jest księgowość internetowa.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]