Jak zwiększyć grono klientów ?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: TadekNiejadek » 14 paź 2018, o 07:11

Myślę, że powód jest bardzo prosty, nie mam kilku kanałów sprzedaży ;) ale mam inną usługę od esprzedaży i wywiązują się tak jak powinni, nie mam zastrzeżeń więc jak komuś asystent sprzedaży potrzebny to pewnie i ten od nich jest okej.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 14 paź 2018, o 11:02

Zgadzam się, reklama jak się zwykło mówić - jest dźwignią handlu. Dlatego naprawdę warto w nią inwestować i przyłożyć się do niej.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: SalamonK » 16 paź 2018, o 10:40

Pany, a jak z liczbą urządzeń na których można instalować program? I czy integracja z oprogramowaniem sklepu internetowego sprawia problem, czy niekoniecznie?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: Marcelus » 16 paź 2018, o 11:11

Tego się nie instaluje tylko loguje przez zwykłą przeglądarkę internetową. Więc obojętne jaki komp i dostęp do neta. Jeśli chodzi o integrację to z tego co wiem możliwa jest z każdą firmą pod warunkiem wyższego pakietu niż darmowy, w darmowym tylko z tym ichniejszym oprogramowaniem. Tak samo jak z pomocą techniczną, która jest dostępna bez ograniczeń w wyższym abonamencie niż ten za free
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: rannyptaszek » 19 paź 2018, o 10:11

fanpage plus instagram z realizacjami
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: SowikoPack.pl » 22 paź 2018, o 08:09

Moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia odpowiedniej reklamy i musimy zainwestować w nią jak najwięcej, mowa zarówno o formie reklamy internetowej jak i tej tradycyjnej za pomocą ulotek, banerów- to wszystko ma ogromne znaczenie i zwiększy zainteresowanie, popularność naszej firmy.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: leoonarrd21 » 29 paź 2018, o 13:04

na pewno trzeba reklamowac biznes, aby zachęcić nowych klientów do korzystania z naszych usług. Zanim jednak reklama, polecam Ci zajrzeć tutaj https://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ i sprawdzić ofertę tej firmy jaka jest rzetelny audyt seo, który pozwoli dobrac najlepszą kampanie reklamową dla Twojego biznesu
no avatar
User

sekura

Posty

6

Rejestracja

30 paź 2018, o 13:47

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: sekura » 30 paź 2018, o 14:05

Połączyć kampanię reklamową w internecie z tradycyjnymi formami reklamy. Trzeba trafić do tych, co chętnie korzystają z nowoczesnych wynalazków technologicznych, jak i do tych, co się przed nimi wzbraniają. Wtedy można powiedzieć, że prowadzimy szeroko zakrojone działania marketingowe, aby zwiększyć zasięg i widoczność.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 31 paź 2018, o 08:23

Dokładnie tak jak powyżej, podstawową kwestią jest dobra i skuteczna reklama dzięki której zyskasz klientów, najlepiej zainwestować w internetową jak i stacjonarną co zwiększy jej zasięg oraz skuteczność.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Jak zwiększyć grono klientów ?

Postautor: Johen » 20 sty 2020, o 08:57

Jeśli chodzi o metody reklamy to trzeba przyznać, że jest ich sporo, ale ja osobiście polecam reklamę zewnętrzną wykonaną przez doświadczonych specjalistów z PRO-KOMP. Efekt na pewno zrobi spore wrażenie, co pozwoli uzyskać więcej klientów u siebie w firmie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron