Jak dbacie o pracowników?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: kabix179 » 23 sie 2018, o 20:13

Gdy masz przedsiębiorstwo i potrzebujesz przeprowadzić szkolenia czy zorganizować konferencję to super możliwością jest bernardynka. Jest to też ośrodek wypoczynkowy, gdzie w całkowicie możesz odpocząć albo pojechać z familią na wakacje. Ja skorzystałam z szyku tego miejsca. Było fenomenalnie. Zalecam domki ślesin.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Adamus » 26 sie 2018, o 18:23

Na pewno warto inwestować w odpowiednie szkolenia, które będą podnosiły ich kompetencje oraz umiejętności m.in w radzeniu sobie z klientem, zarządzaniu ludźmi negocjacje itd. Na pewno dzięki temu odwdzięczą się później większa chęcią do pracy oraz przyniesionymi zyskami. Ja z własnego doświadczenia jeżeli chodzi o wybór oferty szkoleniowej to mogę polecić CI https://moderator.edu.pl/ którzy robią kawał świetnej roboty i opierają swoje szkolenia na prawdziwej wiedzy.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: EmilCh » 4 wrz 2018, o 08:37

Moim zdaniem warto pomyśleć również o wysłaniu swoich pracowników na dodatkowe szkolenia. A dobrze przygotowaną ofertę w tym zakresie ma Firmy Informatycznej Szansa. Mają kilka szkoleń przydatnych w dzisiejszym rynku pracy na rożnych stanowiskach jak m.in manager, pracownik biurowy itp. Dlatego warto zapoznać się z dokładnym opisem. Ja byłem na szkoleniu z Pakietu Microsoft i jestem bardzo pozytywne zaskoczony profesjonalizmem i wiedzą jaką są w stanie przekazać :)
no avatar
User

IExpress.com.pl

Posty

17

Rejestracja

23 lip 2018, o 07:22

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: IExpress.com.pl » 5 wrz 2018, o 08:59

Im firma lepiej traktuje pracowników oraz inwestuje w nich tym więcej zyskuje zarówno pod kątem efektywności jak i samej reklamy, każdy chce pracować tam gdzie zarobki są na przyzwoitym poziomie plus panuje miła atmosfera, dobry pakiet socjalny itd. Każdy bonus jest ważny.
IExpress.com.pl
no avatar
User

Michal_Skup

Posty

13

Rejestracja

19 sie 2018, o 12:52

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Michal_Skup » 5 wrz 2018, o 12:30

dona3 pisze:Moich pracowników wyposażyłem w wysokiej jakości gumowe rękawice. Pozwalają one na solidną, a przede wszystkim bezpieczną pracę na terenie naszego zakładu. Nie pierwszy raz zamawiałem je od Larkis http://larkis.pl/ , których produkty to definicja wysokiej jakości. Naszą halę zdobią również węże gumowe i uszczelki z ich oferty.


Hale ZDOBIĄ węże gumowe i uszczelki? Czego to marketier nie wymyśli. :)

Osobiście - zawsze były to szkolenia i premie. Do tego jako szef działu usuwałem im z drogi wszelkie potencjalne problemy tak żeby mogli skupić się na pracy.
no avatar
User

Ann45

Posty

6

Rejestracja

23 lip 2018, o 14:15

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Ann45 » 24 wrz 2018, o 12:27

Jeśli poszukujesz bardzo wartościowych, zdrowych wyrobów gospodarstwa rolnego czy to do skonsumowania czy także do sprzedawania znacznie obszerniejszymi wielkościami to bezapelacyjnie wskazuję plon jakim jest borówka amerykańska. Jest to bardzo wyśmienity a zarazem jeden z najzdrowszych plonów. Przetwory smakują ekstra. Szczerze sugeruję wytwórnię, którą jakiś czas temu wypatrzyłam w necie borowki.info.pl.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: oskarekwwa » 26 wrz 2018, o 10:01

Moim zdaniem bardzo ważna jest atmosfera w firmie. My raz do roku organizujemy sobie wyjazd do hotelu czy spa na koszt firmy oczywiście. Jest nas zaledwie 8 osób w firmie ale pracujemy pełną parą na duże efekty. Czytałem niedawno ten artykuł jak przyznawać nagrody i premie dla pracowników. Nie ukrywam, że chcę to wdrożyć w swojej firmie. Chcę dbać o ludzi, których mam w swojej ekipie, ponieważ jeszcze do niedawna nie miałem pełnego składu. brakowało mi 2 osób, ponieważ dwie pracownice nagle odeszły, a trzeci pracownik rozmyślał nad przejściem do konkurencji. Z nim dogadaliśmy się jednak tych dwóch osób mi brakowało. Zgłosiłem się do http://jobot24.pl/ z polecenia mojego przyjaciela, ponieważ wiedziałem, że ta agencja pracy udostępnia bazę pracowników i dzięki temu mogę wybrać kto będzie odpowiednim kandydatem na daną posadę. Znalazłem kilka osób w ich bazie i po rekrutacji wybrałem dwie osoby. Dzisiaj na prawdę mamy świetny i zgrany skład i moja firma prosperuje zdecydowanie lepiej :) Chcę ich nagradzać co jakiś czas, żeby motywować ich do pracy i pokazywać, że doceniam to co robią dla firmy.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: cyryl18 » 18 mar 2019, o 15:43

Ja przede wszystkim wyposażyłem moich pracowników w profesjonalną i solidną odzież ochronną. To niezmiernie ważne, aby czuli się bezpiecznie na terenie hali, wykonując pracę. We wszelkie artykuły, chroniące zarówno górną jak i dolną część ciała zaopatrywaliśmy się prosto od http://www.amw.biz.pl . Chwalą te odzież!
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Fishy » 2 kwie 2019, o 16:09

jesli prowadzicie lokal gastronomiczny to warto zakupic porzadna odziez dla pracowniikow Tutaj https://www.raven.com.pl/oferta/odziez-gastronomiczna jest jej spory wybor
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: jastarka » 7 kwie 2019, o 06:27

Mają dobre warunki do pracy, nowy sprzęt komputerowy i biurowy, maszynę z wodą ciepłą i zimną, wypłaty terminowe i premie. Ostatnio także pakiety medyczne od medicover udało mi się zakupić, także o zdrowie nie muszą się już tak martwić bo mogą chodzić do specjalistów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.216s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron