Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: arabika » 15 sty 2020, o 21:01

Ja miałam jeszcze do niedawna mieszkanie w Warszawie i to jeszcze w fajnej lokalizacji. Jednak znalazłam pracę za granicą więc chciałam je jak najszybciej sprzedać. Właśnie dzięki https://skup-mieszkan.pl/skup-i-sprzeda ... -warszawa/ udało mi się to zrobić błyskawicznie, za co jestem im do tej pory bardzo wdzięczna.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: calis » 24 sty 2020, o 11:00

A ja właśnie wracam z zagranicy i chciałbym zainwestować zarobione tam pieniądze w mieszkanie pod wynajem, chyba zdecyduje się na Stalową 27 bo podoba mi się lokalizacja i wysoki standard mieszkań, są idealne pod wynajem, będą się cieszyły powodzeniem bo wszędzie stąd blisko a dzielnica staje się teraz bardzo modna
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: dunin » 26 sty 2020, o 14:56

To może spróbuj poszukać mieszkania na jednym z osiedli które Atal buduje. Jest do wyboru po kilka i to w obu miastach, mają umiarkowane ceny, dobre lokalizacje i możliwość zakupu z wykończeniem pod klucz
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: arabika » 3 cze 2020, o 16:56

Myślę, że mieszkania w Warszawie są bardzo fajne lecz niestety po wielu latach muszę się stąd wyprowadzić. Jednak bardzo cieszę się, że udało mi się moje mieszkanie w bardzo krótkim czasie sprzedać. Zgłosiłam się do firmy https://zmiana-lokum.pl/ i bez żadnego problemu to oni skupili ode mnie moje mieszkanie. Takie załatwianie formalności to ja bardzo lubię.
no avatar
User

yesyesyes

Posty

38

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:45

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: yesyesyes » 27 cze 2020, o 21:37

Mieszkam na zielonej Białołęce w Warszawie, a konkretnie na osiedlu pod dębami. Sąsiedztwo w porządku, dzielnica się cały czas rozbudowuje. Jak na stolicę to ceny są tu jeszcze przyzwoite.
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: krogullca » 26 lis 2020, o 16:59

Jeśli szukacie mieszkania blisko Warszawy to dobre dojazdy są z Ożarowa Mazowieckiego, solidnie buduje home premium, teraz ruszyli ze sprzedażą mieszkań na Korfantego
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: calis » 25 paź 2021, o 08:15

w ożarowie za daleko od centrum stolicy
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: karla » 25 paź 2021, o 08:23

Jak szukasz mieszkania w spokojnej okolicy i otoczeniu zieleni, ale bliżej centrum to jest takie osiedle Poematu w Falenicy które spełnia moje oczekiwania a dojazd do centrum teraz też nie jest problemem bo niedaleko jest południowa obwodnica i skm
no avatar
User

ełka01

Posty

36

Rejestracja

7 lip 2021, o 07:09

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: ełka01 » 28 paź 2021, o 07:37

Jeśli będziecie kupować mieszkanie w Warszawie i usłyszycie, że zarządcą nieruchomości jest Per Modum to śmiało możecie mieszkanko w tym miejscu kupować. To znany i uznany zarządca, z doświadczeniem. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków zawsze.
no avatar
User

Donata1999

Posty

213

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: Mieszkania w Warszawie i Gdansku

Postautor: Donata1999 » 29 mar 2023, o 17:32

Dzielę się moimi wrażeniami na temat dewelopera Luxhome, który buduje osiedla w Ząbkach. Widziałam kilka ich projektów i muszę powiedzieć, że są one imponujące. Wszystkie budynki są solidnie wykonane, a mieszkania przestronne i komfortowe. Jeśli ktoś szuka solidnej inwestycji w podwarszawskiej okolicy, to warto zerknąć na ofertę Luxhome. Możecie także zajrzeć na ich stronę internetową, gdzie znajdziecie więcej informacji.
https://luxhome.pl/#
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron