Jaka drukarka

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Merikos

Posty

1

Rejestracja

14 sty 2020, o 10:03

Re: Jaka drukarka

Postautor: Merikos » 14 sty 2020, o 10:09

Ja w swoim życiu miałem już kilka drukarek, a obecnie mam epsona. Nawet jak długo jej nie włączam to drukuje bez problemu. Tusze do najtańszych nie należą, ale ja zważywszy na fakt, że drukuje sobie też zdjęcia mojego szczeniaka Golden Retrievera to wyposażyłem drukarkę w system stałego zasilania i teraz cenowo wydruk jest ekonomiczny.
no avatar
User

RozDlaBiz

Posty

2

Rejestracja

30 sty 2020, o 14:58

Re: Jaka drukarka

Postautor: RozDlaBiz » 30 sty 2020, o 15:03

dona3 pisze:Wiecie, co Wam powiem? Koszty eksploatacyjne, w tym zakup tonerów i tuszu + serwis z czasem zaczęły być męczące. A przede wszystkim nieopłacalne. Po dłuższej analizie zadecydowałem, iż najrozsądniejsze byłoby wynajmować drukarkę od zewnętrznej firmy. U mnie w Katowicach usługi tego typu świadczą Print-Com, o czym miałem okazję ostatnio się przekonać. Oczywiście to oni dostarczyli nam wspomniany sprzęt a na wypadek kłopotów możemy liczyć na solidny serwis.


To prawda. Firmy, które zmieniają sposób zarządzania drukiem, yskują oszczędności na poziomie 10-40%. Rezygnacja z zakupu sprzętu na rzecz usług Managed Print Services przynosi wiele korzyści m.in. pełną kontrolę kosztów drukowania, możliwość korzystania z fabrycznie nowych, innowacyjnych urządzeń marki HP oraz dostępność serwisu bezpośrednio w biurze.

Więcej informacji w artykule: https://www.forbes.pl/biznes/kompleksow ... my/x1lcshd
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Jaka drukarka

Postautor: GimliK » 4 sie 2020, o 21:55

Jakbyście szukali dobrej jakości tuszy i tonerów to skierujcie się do tego sklepu internetowego - Offishop https://offishop.pl Mają dobry wybór, tusze i tonery oryginalne a także zamienniki. Sprawdźcie ich sobie, warto.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Jaka drukarka

Postautor: tomekpanq » 1 wrz 2020, o 09:22

Też trzeba właśnie zwracać uwagę na tonery. Jak kupujemy zamienniki to tym bardziej. Im lepszy tym nie ma problemów i drukujemy tyle, ile deklaruje producent. Ja ze swojej strony polecam te z Asarto
no avatar
User

arek.f

Posty

6

Rejestracja

2 lis 2020, o 09:32

Re: Jaka drukarka

Postautor: arek.f » 5 lis 2020, o 10:45

ja mam brother urządznie wielofunkcyjne i jestem zadowolona mega:)
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jaka drukarka

Postautor: danny4231 » 20 mar 2021, o 20:00

Do mojej drukarki konieczne było zamówienie atramentów. Wydruki realizujemy na najwyższym poziomie od momentu zamówienia wspomnianych atramentów, prosto z oferty https://www.printiseasy.com.pl/oferta . Ich jakość w zupełności sprostała naszym wymogom.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.138s | 15 Queries | GZIP : Off ]