sklep

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: sklep

Postautor: Marcelus » 2 gru 2019, o 12:43

ja miałem początkowo wątpliwości czy to na pewno bezpieczne ale później się zastanowiłem jaka firma ryzykowałaby utratę reputacji przez niedopatrzenie w zabezpieczeniach. a bizin ma je na wysokim poziomie, kumpel korzysta, a sam przechodzę na niego po zakończeniu abo w obecnej firmie.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: sklep

Postautor: TadekNiejadek » 2 gru 2019, o 18:04

Ale, że dostęp z przeglądarki czy jest bezpieczny? Jasne, że na tyle ile się da to jest. Bardziej niż wycieku bałbym się utraty danych ale tak czytam https://www.bizin.pl/Bezpieczenstwo/ i wygląda na to, że w tym przypadku totalnie wszystko jest okej, profesjonalnie do tego podchodzą.
no avatar
User

powerserver

Posty

1

Rejestracja

12 gru 2019, o 14:09

Re: sklep

Postautor: powerserver » 12 gru 2019, o 14:11

Myślę, że na początek trzeba wybrać dobry serwer na którym będzie stał nasz sklep internetowy. Musi być on na tyle dobry, żeby wytrzymał liczbę wejść klientów nawet w czasie promocji.
no avatar
User

tekafirm

Posty

1

Rejestracja

30 gru 2019, o 12:25

Re: sklep

Postautor: tekafirm » 30 gru 2019, o 12:27

Najpierw trzeba stworzyć stronę internetową i wybrać hosting. Ja od razu zainwestowałbym też w pozycjonowanie strony i jej optymalizację. Dobrze by było, jakby strona sklepu działała na smartfonach i tabletach.
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: sklep

Postautor: teresaoros » 3 sty 2020, o 11:32

Podstawą dobrego sklepu internetowego jest szybki i niezawodny hosting, nazwa.pl ma właśnie taką ofertę i polecam ich wam. Dodatkowo zainteresujcie się ich programem partnerskim, warto.
no avatar
User

jaklew

Posty

4

Rejestracja

7 sty 2020, o 21:51

Re: sklep

Postautor: jaklew » 7 sty 2020, o 22:15

Zależy od potrzeb.
Kiedyś robiłem sklep, gdzie nie tylko była potrzeba postawienia samego "sklepu" ale także systemu magazynowego oraz
automatyzacji zamówień niestandardowych bezpośrednio od producenta.
Fajny projekt, zapraszam do poczytania o nim na moim blogu https://www.infinityhorizon.pl/case_studies/nowy-sklep-e-commerce-dla-latawki-pl/ :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.193s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron