Masaż w domu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Masaż w domu

Postautor: qbis88 » 12 gru 2019, o 22:25

Witam. Chciałbym pomóc żonie i nie bardzo wiem jak. To uparta pracoholiczka ;) Wraca z pracy po 17-stej, narzeka na ból kręgosłupa,a już po 20 stej jest na treningu. Setki razy namawiałem ją na wizyty u fizjoterapeuty, ale nic z tego. Nie ma czasu, nie ma chęci...nie chce po prostu lub się krępuje. W ofercie firmy Casada znalazłem pewną alternatywę- fotel masujący, do domowego użytku, genialnie skonstruowany mebel funkcyjny z kilkudziesięcioma technikami masażu. Zaryzykować i kupić? Trochę to kosztuje, ale szczerze chcę ją zadowolić i pomóc.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Masaż w domu

Postautor: arabika » 27 lip 2022, o 17:08

Na pewno takie kwestie są oczywiście możliwe, ale jeszcze wiele zależy od tego jakiego rodzaju masaż nas interesuje. Uważam, że bardzo ciekawie również w artykule https://magazynkobiet.pl/roller-i-plytk ... -dzialaja/ opisano to jakie płytki oraz roller do masażu będą dobrym wyborem oraz jak one w ogóle działają.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Masaż w domu

Postautor: Johen » 6 lip 2023, o 12:34

Według mnie lepiej wybrać się w sprawdzone miejsce takie jak Salon Mandala Wrocław, gdzie można odprężyć się podczas jednego z wielu form masażu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 12 Queries | GZIP : Off ]