duże okna drewniano-aluminiowe

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: duże okna drewniano-aluminiowe

Postautor: danny4231 » 28 lis 2019, o 15:49

Jak drewniane okna to tylko od wiktorczyk.com.pl . Również i my zdecydowaliśmy się postawić na te ofertę, a efekt końcowy zrobił na nas niebywałe wrażenie. Okna są wykonane z materiałów o najwyższej jakości, do tego idealnie wpasowały się do naszego nowego domu. Polecam!
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: duże okna drewniano-aluminiowe

Postautor: dona3 » 2 gru 2019, o 17:59

Bardzo ciepłe, a do tego eleganckie okna dostarczyła nam firma http://oknajachimczak.com/ . Okazały się one w pełni udanym i trafionym wyborem, idealnie komponującym się z naszym domem. Absolutny strzał w 10!
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: duże okna drewniano-aluminiowe

Postautor: oskarekwwa » 15 gru 2019, o 21:09

robinrojek pisze:Ani drewno ani aluminium. Jeśli mam doradzić to zdecydowanie polecam okna z PCV, jeżeli zamówisz je u dobrego producenta, który wykorzystuje nowoczesne technologie wpływające na podwyższenie energooszczędności i który stawia na wysoką estetykę swoich okien. My szukaliśmy takiego producenta i udało nam się znaleźć idealne okna w Oknoplast, a konkretnie w ich salonie premium u nas w mieście.


Potwierdzam. Oknoplast ma wysokiej jakości okna. Mój teściu nam do domu zafundował okna za co będę mu wdzięczny do końca życia. Na całe dwa piętra mamy okna z PCV o wysokiej energooszczędności. Profil Winergetic Premium, dobre parametry termoizolacyjne i elegancki wygląd. Zależało nam na porządnych oknach na lata i dzięki teściowi właśnie takie mamy. Najlepszy prezent ślubny. Sam ma okna z Oknoplast już wiele, wiele lat więc wiedzieliśmy, że dobrze się na niego zdać w tej kwestii. Ja i żona jesteśmy zadowoleni.
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: duże okna drewniano-aluminiowe

Postautor: teresaoros » 17 gru 2019, o 16:39

No słuchajcie, tutaj https://okna.waw.pl/produkty/okna?material=pcv macie fajną ofertę na okna PCV, mam takie u siebie, właśnie od tego producenta. I opłacało się u nich zamówić, okna w dobrej cenie, solidne obsługa klienta dba o jego zadowolenie, jak dla mnie zasługują na najwyższą ocenę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron