księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: GimliK » 21 lis 2018, o 15:03

My zdecydowaliśmy się oddać księgowość do biura i jesteśmy zadowoleni z decyzji. Teraz obsługują nas Super Księgi z Wrocławia. Fajne, zaufane i rzetelne biuro, zdecydowanie ich doradzam.
no avatar
User

marekpodatkowy

Posty

1

Rejestracja

27 lis 2018, o 07:33

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: marekpodatkowy » 27 lis 2018, o 07:39

Ja zdecydowanie polecam biura, tylko, że nie jest łatwo znaleźć odpowiednie. Kiedy poszukiwałem usług księgowych w Poznaniu, to zależało mi niezwykle na profesjonalizmie i tajności moich danych. Znalazłem to w biurze księgowym Ephemeris, gorąco polecam. A czy Wy macie księgowych godnych polecenia? Dawajcie przykłady, na pewno inni na tym skorzystają.
no avatar
User

paulewan

Posty

5

Rejestracja

5 lis 2018, o 08:28

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: paulewan » 28 lis 2018, o 14:43

ja zdecydowanie jestem za biurem rachunkowym, oni się znają na tym najlepiej a ja mogę się zająć w tym czasie tym na czym ja się znam. Osobiście korzystam już od 2 lat z ich usług http://euro-finance.pl/uslugi-ksiegowosc/ i naprawdę jestem zadowolona z tej decyzji. Bardzo profesjonalne podejście, wiem że moja firma jest w dobrych rękach ;)
http://skupaut-24.pl/ - skup używanych aut Warszawa i okolice
no avatar
User

Baryk

Posty

44

Rejestracja

23 lip 2013, o 12:38

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: Baryk » 30 lis 2018, o 20:14

Trzeba mieć pojęcie o prowadzeniu, tak z marszu to sie da prowadzić rzetelnie.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: cupriak » 13 maja 2019, o 18:44

My z kolei korzystamy z https://www.jjbr.pl/ z Wrocławia. Świadczą usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie, mają dobre ceny, fajne podejście do klienta, są dobrze zorganizowani i zawsze trzymają rękę na pulsie.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: dona3 » 20 maja 2019, o 11:38

Ciężko poradzić sobie bez biura rachunkowego. Dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług kancelarii K&K kancelariapodatkowa.bielsko.pl/ . Sprawami księgowymi oraz rachunkowymi zajmują się szybko, sprawnie a co najważniejsze - profesjonalnie. No nie da się zająć księgowością na własną rękę, idzie na to za dużo nerwów i czasu!
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: danny4231 » 23 sie 2019, o 06:42

Zdecydowanie abmconsulting.com.pl/ z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Dzięki współpracy z nimi w pełni zrozumueliśmy, że prowadzenie księgowości i rachunkowości na własną rękę nie ma żadnego sensu. Odciążyli nas z wielu kłopotów, jest nam dużo łatwiej i lżej.
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: darful » 28 lis 2019, o 21:06

no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 15 Queries | GZIP : Off ]