Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Sophie

Posty

5

Rejestracja

16 sty 2018, o 18:21

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: Sophie » 24 sty 2018, o 07:54

Myślę, że pomysł bardzo dobry, w końcu coraz więcej jeździ motocykli i samochodów po drogach, powinieneś spróbować :) i życzę powodzenia. Pewnie dobrze Ci zrobi poczytanie bloga http://mxpartspoland.pl/2017/12/27/bluza-fox-180-race-srednio-wysoka-klasa/ , może dzięki temu będziesz wiedział czym się ludzie interesują, tym samym w swoim sklepie będziesz to miał. To chyba jest pomysł na sukces :)
no avatar
User

tema

Posty

7

Rejestracja

2 cze 2017, o 06:38

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: tema » 30 sty 2018, o 09:54

Bardzo fajny pomysł, coraz więcej jest motocyklistów, więc możesz rozszerzyć swoją ofertę o produkty dla nich :)

Na pewno też przyda Ci się dobre oprogramowanie dla sieci sklepów. Baaardzo usprawnia pracę i pozwala sobie wszystko na spokojnie zorganizować :) Sam polecam http://positiveretail.pl/ , jeden z lepszych programów na jakich pracowałem :D
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: mawko80 » 15 lut 2018, o 21:20

W http://www.batprofi.pl/ jest duży wybór akumulatorów samochodowych. Właśnie dużo osób w trakcie zimy decyduje się na wymianę, bo z jakiś przyczyn te akumulatory po prostu padają. Tak więc podany przeze mnie namiar uważam naprawdę za wart zapisania.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: tomekpanq » 23 lut 2018, o 12:01

Ja regularnie zamawiam w sklepie http://www.rozruch-startgum.pl/ i jest to bardzo fajne, praktyczne rozwiązanie jak dla mnie. Duży wybór, ceny normalne, dostawa szybka, więc ne ma naco narzekać. Do tego obsługa sklepu nie bufonowata, tylko potrafi doradzić to, co dla klienta jest po prostu najlepsze.
no avatar
User

filipenso

Posty

63

Rejestracja

26 kwie 2018, o 18:55

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: filipenso » 28 kwie 2018, o 15:48

Dobre zaopatrzenie to podstawa, dobre ceny i jakość, a klienci sami będą przychodzić z polecenia, warto mieć części oe w przyzwoitych pieniądzach np. delphi
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: Kemp » 5 lip 2018, o 17:54

Ja mam swój ulubiony sklep motoryzacyjny , z którego korzystam jak muszę kupić jakieś części do swojego samochodu. Tak jest z reguły szybciej, zdecydowanie wygodniej i niejednokrotnie taniej. Zwłaszcza, jeśli części do kupienia jest kilka. Jeśli jeszcze umiemy sobie sami je wymienić to robi się już duża oszczędność pieniędzy.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: Konek » 9 paź 2018, o 12:04

Pomysłów jest mnóstwo, a najważniejsze aby dobrze trafić w potrzeby rynkowe. W moim przypadku świetną opcją okazało się otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego z serwisem mechanicznym o czym zawsze marzyłem pracując na etacie. Teraz w końcu mogłem rozwinąć skrzydła i fajnie mi to na szczęście wychodzi, też nawiązaliśmy współpracę z producentem wycieraczek Dipp który ma bardzo dobrze przygotowaną ofertę dla swoich partnerów handlowych. Do tego też zawsze w okresie jesiennym dużo lepiej się rozchodzą ponieważ większość kierowców wtedy je wymienia także oby tak dalej wszystko działało :)
no avatar
User

malgorzata80

Posty

435

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: malgorzata80 » 11 paź 2018, o 16:52

Jak już zamawiać części przez internet, to tylko w sprawdzonym źródle. Ja na przykład polecam https://www.wyszukajczesci.pl/ :)
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 16 paź 2018, o 07:37

Akurat tego typu współpraca zawsze będzie opłacalna i również polecam, w szczególności warto szukać części w dobrych hurtowniach internetowych gdzie mamy niższe ceny.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: paullaobreczarek » 26 kwie 2019, o 13:18

Ja mogę polecić dobrą hurtownie motoryzacyjną w Szczecinie Carwit. W firmie znajdziemy takie części jak : części silnika, elementy chłodzenia silnika,elementy karoserii,amortyzatory KYB, elementy sprzęgła i wiele innych części w dobrych cenach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.146s | 15 Queries | GZIP : Off ]