Eleganckie okna

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Eleganckie okna

Postautor: tomekB » 15 sie 2018, o 23:34

A co do wspomnianych rolet to tez jestem ich fanem. To chyba najlepsza metoda na zaciemnienie pomieszczenia czy osłonięcie przed sąsiadem. Nasze rolety sa bardzo solidne, pochodzą od Formelana http://www.formelana.pl/produkty/roletk ... alowe.html Dostaniecie u nich tez rolety zewnętrzne, to również bardzo dobra opcja, także fajna ochrona przed włamaniem.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Eleganckie okna

Postautor: Adamus » 17 sie 2018, o 11:18

Wiesz co może najpierw udaj się do sprawdzonej firmy, która będzie w stanie polecić Ci dobrej jakości okna w twoim budżecie. My w Poznaniu korzystaliśmy z usług firmy Domega również jeżeli chodzi o montaż i zdecydowanie mogę Ci ich polecić. Świetnie przygotowana oferta wyłącznie od topowych producentów, do tego profesjonalna i uczciwa obsługa, która chętnie Ci pomoże jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości. Warto w takich przypadkach stawiać na profesjonalistów :)
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Eleganckie okna

Postautor: GimliK » 21 sie 2018, o 16:09

Nasze okna były kupowane w Gnieźnie, wyprodukował je Drutex http://oknadrutex-gniezno.pl/ i jesteśmy z nich jak najbardziej zadowoleni. Szczelne jak trzeba, solidne. Mamy tez od nich moskitiery i rolety.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Eleganckie okna

Postautor: cupriak » 19 lis 2018, o 21:55

Rolety zewnętrzne to jest dobry pomysł. Tego rodzaju rolety stanowią zabezpieczenie przed temperaturą i światłem, ale też stanowią barierę dla włamywaczy. My kupiliśmy rolety w http://rolety-dukat.pl/rolety-zewnetrzne w Poznaniu i bardzo nam przypadły do gustu, jesteśmy zadowoleni z jakości i skuteczności.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Eleganckie okna

Postautor: LudwikB » 28 lis 2018, o 19:41

My mamy rolety rzymskie i to była dobra decyzja. Fajny wybór tkanin znajdziecie we wrocławskim Domu Firan. Żona tam wybierała materiały i doradza, ze to dobre miejsce jak szukacie tkanin. Niedrogo nas wyszły te rolety u nich.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Eleganckie okna

Postautor: kabix179 » 7 mar 2019, o 11:14

Rolety aluminiowe to świetna sprawa dla ludzi, którzy cenią sobie prywatność i spokój. My mieszkamy na parterze dlatego wybraliśmy rolety wrocław i nie żałujemy tej decyzji. Są bardzo solidne i przede wszystkim czuję się bezpiecznie.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Eleganckie okna

Postautor: Johen » 18 mar 2019, o 13:27

Bardzo ładne okna ma firma Atos z Lublina. Pasują do każdego typu domu, a w dodatku wybór jest całkiem spory. Jak najbardziej polecam.
no avatar
User

Alexa555

Posty

46

Rejestracja

24 lip 2018, o 07:16

Re: Eleganckie okna

Postautor: Alexa555 » 19 mar 2019, o 20:51

Ostatnio w necie natknęłam się na informacje o tym na blogu - nowoczesny dom .To bardzo ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim sporo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam także inne fajne artykuły.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Eleganckie okna

Postautor: dona3 » 26 mar 2019, o 22:18

Zdecydowanie najbardziej eleganckie są okna wykonane z PCV, w szczególności gdy połączymy je z drzwiami z tego samego materiału. Nam z pomocą przyszedł producent Urzędowski https://urzedowski.pl/ , dzięki któremu zakupiliśmy fantastyczne okna oraz drzwi. Są bardzo solidne, nawet znajomi o nie wypytują. To o czymś świadczy!
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: Eleganckie okna

Postautor: oskarekwwa » 7 kwie 2019, o 18:54

Elegancja to dla każdego coś innego. Mnie podobają się ciemne okna i jeśli miałbym wybierać jeszcze raz to ponownie wybrałbym okna z PVC. Moim zdaniem najlepszy materiał, z którego produkują okna. Zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Oknoplastu i tam do okien Pixel, które mają fajny, nowoczesny kształt wybraliśmy kolor okleiny antracyt quartz. Efekt super, ten kolor świetnie kontrastuje z białymi ścianami. Mimo upływu czasu bo minęło już półtorej roku od czasu montażu kolor okien jest bez zmian tak samo ich kształt się nie zmienił, nie uginają się ani nie odkształcają. Jestem bardzo zadowolony też z tego jak izolują. Polecam w 100% okna PVC.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.230s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron