Jak obniżyć wydatki firmy?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: danny4231 » 5 wrz 2019, o 09:48

Może czas zawiązać współpracę z biurem rachunkowym? Właściwe doradztwo podatkowe z pewnoscią pomoże obniżyć zbędne wydatki. Nad naszymi finansami czuwają www.biurorachunkowedora.com.pl .
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: GimliK » 7 wrz 2019, o 16:20

Zgadza się, przyda się sprawdzone biuro rachunkowe. Świetne biuro rachunkowe to Super Księgi z Wrocławia https://superksiegi.pl/ Solidnie się wszystkim zajmują, także mnie o te sprawy głowa nie boli. Biuro jest rzetelne i obsługę klienta mają na pięć z plusem. Mieszczą się na Łęczyckiej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: TadekNiejadek » 16 wrz 2019, o 09:23

Witam, legalizuje coś co do tej pory robiłem po znajomości i pojawia się konieczność wystawiania rachunków faktur itp. Mogę wiedzieć jak się do tego zabrać? Jaka kasa, czy jest ona konieczna a kiedy nie (tylko tak po prostemu, bo już się pogubiłem z info na necie) czy mogę wystawiać faktury ręcznie na druczkach czy tego się już nie robi? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: danny4231 » 20 wrz 2019, o 16:45

Biuro rachunkowe BMBK bmbk.pl/ realizuje dla nas znakomitą księgowość. Do czego zmierzam - postawcie na zaufanych doradców podatkowych, zajmujących się księgowością i rachunkowością. Właśnie w ten sposób udało nam się pozbyć masy kłopotów, takich jak chociażby problemy rachunkowe, zmniejszyliśmy wydatki.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: dona3 » 23 wrz 2019, o 11:47

Najlepszy pomysł to zawiązanie współpracy z zaufanym biurem rachunkowym. Oni będą sprawować pieczę nad finansami i wydatkami firmy, poprzez to otrzymasz nie jedną, stosowną poradę. Nam bardzo dobrze układa się współpraca z biurem rachunkowym ABM Consulting abmconsulting.com.pl/ , odpowiadającym za profesjonalną księgowość.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: paullaobreczarek » 25 wrz 2019, o 09:00

Zgadzam się z tym, że dobre biuro to już połowa sukcesu ale też ważne jest gdzie nasze biuro rachunkowe czy księgowe będzie się mieściło. Ja polecam dla osób z Warszawy biuro http://www.bkliczydlo.com.pl/.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: cyryl18 » 25 wrz 2019, o 10:40

Na pewno rozsądnym pomysłem może się okazać zawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. Porad, jak i niezbędnej pomocy udzieliło nam biuro rachunkowe Consulting Tax https://www.consulting-tax.com/ . Księgowość prowadzą należycie.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: Marcelus » 25 wrz 2019, o 11:14

TadekNiejadek pisze:Witam, legalizuje coś co do tej pory robiłem po znajomości i pojawia się konieczność wystawiania rachunków faktur itp. Mogę wiedzieć jak się do tego zabrać? Jaka kasa, czy jest ona konieczna a kiedy nie (tylko tak po prostemu, bo już się pogubiłem z info na necie) czy mogę wystawiać faktury ręcznie na druczkach czy tego się już nie robi? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Nie wypowiem się co do zwolnienia z posiadania kasy fiskalnej (chyba, że chodziło Ci o kapitał hahha) bo u mnie nie podlegało to żadnej dyskusji. Co do druczków, jak najbardziej, ostatnio córce w szkole jazdy taki druczek wystawili ;) ale no nie oszukujmy się, nie jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Oczywiście też zależy od profilu działalności ale moim zdaniem przy darmowych wersjach programów takich jak np www.bizin.pl można sobie doskonale z tym poradzić online za darmo. Zwłaszcza, że w razie potrzeby można przejść na naprawdę tani abonament i mieć w zamian całkowicie kompleksową obsługe firmu nawet z magazynem przykładowo.
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: Karlotta » 28 wrz 2019, o 19:35

Ja myślę, że na przykład nie warto jest stwarzać etatu czy nawet połowy etatu dla informatyka w firmie. Lepiej jest chyba postawić na outsourcing IT Poznań który mniej nas wyniesie, a także mamy sprawdzonego informatyka na zawołanie.
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: febe » 30 wrz 2019, o 15:18

Według mnie dla DG dobrą opcją jest wirtualne biuro - po pierwsze dlatego, że koszt "wynajęcia adresu" jest tańszy niż wynajem całego lokalu i wyposażenia. W wirtualnym biurze spokojnie możemy wynająć salę na spotkania z klientami, wiele biur dodatkowo oferuje usługi związane z księgowością, co również obniża koszty (bo mamy to w pakiecie, nie musimy osobno zawierać umowy z biurem rachunkowym). Z plusów: kontrole i wizyty z urzędów mogą odbywać się w wirtualnym biurze, a nie w domu. Sądzę, że korzystanie z takich usług ma więcej plusów niż minusów. Jedyną niedogodnością mogą być godziny pracy biura - jeżeli jesteśmy nocnymi markami, to raczej nie skorzystamy ze strefy co-workingowej :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.135s | 13 Queries | GZIP : Off ]