oszczędzanie kosztem jakości

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Wektor77.pl

Posty

13

Rejestracja

11 wrz 2017, o 09:10

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: Wektor77.pl » 11 wrz 2017, o 09:34

Szukanie oszczędności to jedna kwestia, natomiast nigdy nie może się to odbywać kosztem jakości danej rzeczy, wykonaniem czy odbić w jakiś sposób na pracownikach lub nakładach na reklamie, nie tędy droga do osiągnięcia sukcesu.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: atama » 7 sie 2018, o 16:57

da sie oszczedzac nie rezygnujac z wysokiej jakosci.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: atama » 13 sie 2018, o 17:17

Nie zawsze oszczędzanie musi się wiązać z kupowaniem gorszej jakości produktów czy korzystaniem z gorszych usług. Ja na przykład jakiś miesiąc temu przeniosłam numer do sieci Otvarta https://otvarta.pl/page/przenies-numer. teraz płacę co miesiąc sporo mniej niż poprzednio bo tylko 17,99 zł a jakość usług jest tak samo dobra. Mam umowę na czas nieokreślony, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: evelajna » 28 wrz 2018, o 09:29

atama ja też polecam sieć Otvarta. Teraz mają jeszcze dodatkowo ciekawą promocję dla nowych klientów, którzy przenoszą do nich numer z innej sieci. Przez pierwsze 3 miesiące płaci się o połowę mniejszy abonament :)
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 7 lis 2018, o 23:41

Jestem zdania, ze jakość powinna być mimo wszystko na pierwszym miejscu, wiec nawet jeżeli będzie to wymagało większego nakładów srodków, to nigdy nie może to ustępować jakości, pamiętajmy o tym fakcie.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: evelajna » 6 gru 2018, o 21:43

To prawda że jakość jest ważna . Ale jeżeli można mieć jakość i dodatkowo zaoszczędzić ? Bo właśnie dzięki sieci Otvarta oszczędzam na rachunkach za telefon i z zasięgiem nie mam żadnych problemów . A miesięcznie kosztuje mnie to 17,99 zł czyli prawie 4 razy mniej niż dotychczas.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: danny4231 » 19 lis 2019, o 06:52

Da się oszczędzać i to wcale nie kosztem jakości! Dzięki Kempa Satellite https://www.kempa-satellite.com otrzymaliśmy do dyspozycji wysokiej jakości internet, który sprawuje się jeszcze lepiej! Nie ma kłopotów z sygnałem, łączymy się wtedy kiedy nam się podoba, jest szybki i sprawny. No i cena bardzo atrakcyjna.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: mawko80 » 5 lut 2020, o 08:37

Oszczędzać można, ale faktycznie z głową, np. stosując do drukarek zamienniki tuszy i tonerów. Dla mnie spoko rozwiązanie pozwalające obniżyć koszty drukowania. Jednocześnie wlaśnie zamienniki z Asarto są bardzo dobrze wykonane, wydajne, kompatybilne
no avatar
User

plavir

Posty

1

Rejestracja

18 mar 2020, o 14:39

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: plavir » 18 mar 2020, o 15:36

Nie ma co oszczędzać kosztem jakości, nigdy! Powiem więcej warto dokładać do biznesu i inwestować w niego, bo często takie działania potrafią się nie tylko zwrócić, ale także obrócić w realny zysk. Ja tak miałem jak wybrałem agencję https://www.extraseo.pl/ pozycjonowanie stron Katowice sprawdza się świetnie, a ja mam coraz większe szanse na pozyskanie nowych klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 15 Queries | GZIP : Off ]