Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

lukass

Posty

1

Rejestracja

7 sty 2016, o 12:00

Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: lukass » 7 sty 2016, o 12:19

Dzień dobry, zastanawiam się ostatnio czy nie zainwestować trochę środków w panele fotowoltaiczne w mojej firmie. Trochę już na ten temat poczytałem, ale wiadomo że najlepiej dowiedzieć się więcej od kogoś kto ma bardziej 'praktyczne doświadczenie'. Instalowaliście panele na dachach swoich firm? Albo macie je chociaż w swoich domach?
Będę wdzięczny za każdą opinię.
Pozdrawiam, Zbigniew
no avatar
User

fanpilki

Posty

1

Rejestracja

13 sty 2016, o 10:15

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: fanpilki » 13 sty 2016, o 10:21

Cześć Zbigniew,
ja też się zastanawiałem czy nie zainstalować paneli fotowoltaicznych w swojej firmie bo mam kawał dachu i pytałem już o kilka ofert w różnych firmach. Powiem Ci, że wstępnie zdecydowałem się na to co zaoferowała mi firma Elve, bo oprócz dobrych warunków finansowych otrzymałem także 15 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne.
Może jeszcze ktoś się wypowie kto ma już fotowoltaikę na swoim dachu?
no avatar
User

malgorzata72

Posty

15

Rejestracja

28 wrz 2016, o 13:14

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: malgorzata72 » 28 wrz 2016, o 13:15

Moja firma niedawno zainstalowała panele. Skusiło mnie to, bo znajomy jakiś czas temu zainwestował w panele fotowoltaiczne i już zaczęło mu się to zwracać.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: kabix179 » 27 wrz 2018, o 19:03

Panele słoneczne to niemożliwie skuteczna lokata. Energia pochodząca z natury to nowe definiowanie ekonomiki. Jeśli wyszukujesz tego rodzaju rozwiązań to promuję spółkę Solbil. Najlepsze ekoinwestycje w Polsce. Wybierz najlepiej!
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: Manna » 10 cze 2019, o 05:21

Naprawdę warto jest inwestować w fotowoltaikę i instalować ją też w firmach. U nas mamy instalcje od http://oze-shop.pl/ i sprawuje się super. Nie mowiąc już o obniżonych kosztach i opłatach
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: bask » 26 paź 2019, o 01:31

O, dzięki wielkie za polecenie Oze-Biomar. Właśnie czekamy na instalację :)
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: ress » 13 paź 2020, o 12:31

Jak wybierzesz monterów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do montażu takich systemów oze nie musisz niczego się bać. Jest to doskonały sposób na wprowadzenie oszczędności w firmie, im więcej zużywasz prądu tym większe zyski.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: tenderm » 6 lut 2021, o 16:45

polecam zgłosić się do https://ilepaneli.pl/fotowoltaika-w-rumi/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy oferują kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi.
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: klar » 12 lut 2021, o 09:45

Hmm... przt aktualnych warunkach to nawet nie ma specjalnie się nad czym zastanawiać, zobaczcie - https://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/opl ... towoltaiki Okres zwrotu jest rekordowo krótki i po prostu nie da się na tym źle wyjść. Wiadomo jednak, że inwestycja wymaga dopasowania - chodzi głównie o to, żeby mieć solidny zestaw, a nie wybierać po najniższej cenie. Podstawą jest długa gwarancja, mocne podzespoły - od tego też zależy czas zwrotu.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie w firmie?

Postautor: reton12 » 14 mar 2021, o 19:52

Mój znajomy korzystał z usług tej firmy: https://ecoabm.pl/ :) Ma panele także od nich :) Firma zajmuje się też montażem, więc jest w stanie obsłużyć swojego klienta kompleksowo :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 15 Queries | GZIP : Off ]