Moja mama ma depresję...

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Moja mama ma depresję...

Postautor: milena_w » 25 cze 2017, o 15:37

Moja mama ma depresje, a ja chciałabym pomóc jej się z nią uporać. Jak tego dokonać? Jak z nią walczyć? Czy wizyta w tym miejscu: https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ jest dobrym pomysłem? Czy udać się z nią do psychiatry, czy wystarczy wizyta u psychologa?
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: LudwikB » 28 maja 2019, o 10:53

depresja to poważna choroba, trzeba zawsze leczyć to u psychologa albo czasem i psychiatry
no avatar
User

malwina09

Posty

29

Rejestracja

23 sty 2017, o 10:11

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: malwina09 » 4 cze 2019, o 10:23

W Łodzi bardzo dobrego psychiatrę znajdziesz tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ . Z depresją nie ma żartów i nie należy jej lekceważyć. Tym bardziej, ze im bardziej pogłębiona tym trudniej się ją leczy a sami pacjenci nie są chętni do współpracy.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: danny4231 » 15 sie 2019, o 07:10

Moja mama przez to przechodziła. I powiem Wam, że z tego da się wyleczyć! Najważniejsze to zadbać o właściwe wsparcie, specjalistę. Ośrodek Virtus virtus.bialystok.pl/ z Białegostoku oferuje leczenie depresji, okazali się niezwykle pomocni w naszym przypadku.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: dona3 » 22 paź 2019, o 06:19

Najrozsądniej byłoby wysłać mamę do psychiatry. Pytanie, czy wiesz komu ją powierzyć? Ja na przykład opierałem się na wsparciu i pomocy zaoferowanej przez filipowskipsychiatra.pl/ . Odpowiednio przeprowadzona terapia okazała się sposobem na uratowanie mojego zdrowia psychicznego.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: Thief » 23 paź 2019, o 10:12

Wiem czym jest depresja, sam przez nią przechodziłem... niestety wizyta u psychiatry i leki to podstawa...
no avatar
User

djmarry

Posty

40

Rejestracja

4 lut 2020, o 13:02

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: djmarry » 29 lut 2020, o 17:22

Dokładnie. Bez chociaż psychologa nic nie zdziałamy. Mamie na pewno przyda się wsparcie jej rodziny i znajomych o ile inni o tym wiedzą. Nie można jej do niczego zmuszać, ale ja z doświadczenia wiem że psychoterapia bardzo pomaga. Mi pomógł doktor Dariusz Rudaś i chodziłam do niego do gabinetu na Łobzowskiej w Krakowie.
no avatar
User

psikus

Posty

109

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: psikus » 15 mar 2020, o 12:53

Konieczne jest wsparcie osoby trzeciej ewidentnie. Najgorzej jest próbować uporać się z tym samemu. I choć być może problem zniknie na jakiś czas, to wróci za chwilę gdy tylko wydarzy się coś przykrego. Sendo sprawy leży w panowaniu nad własnymi emocjami i z radzeniem sobie w sytuacjach kryzysowych albo po prostu z zanikającym poczucie własnej wartości. Diagnozę stawia jednak psychoterapeuta, a ja nim nie jestem. Pomyśl o takim rozwiązaniu http://www.sensopsychologia.pl/psychote ... dywidualna wyjazd na 7-dniowy turnus może zdziałać cuda. Indywidualna terapia, z dala od domu, bez oceniana sąsiadów i najbliższych - to może naprawde się udać. Zwłaszcza że przebieg takiej terapii dostosowuje się do pacjenta indywidualnie po wstępnym wywiadzie.
no avatar
User

GRYNKOWSKI

Posty

4

Rejestracja

17 mar 2020, o 09:07

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: GRYNKOWSKI » 17 mar 2020, o 09:09

Depresja to straszna choroba...
no avatar
User

Marzzzena

Posty

4

Rejestracja

17 mar 2020, o 15:44

Re: Moja mama ma depresję...

Postautor: Marzzzena » 17 mar 2020, o 15:47

Jednak można ją leczyć! a nawet trzeba!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.134s | 15 Queries | GZIP : Off ]