Auto nowe, czy używane?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: mikolajseo » 1 lis 2018, o 11:59

Używne, nowe są za drogie niestety na polskie zarobki.

opaski do nart
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: romozim » 10 lis 2018, o 13:08

Jeżeli chodzi o używane, polecam kupować właśnie nie w komisach, a autoryzowanym salonie, wtedy będziemy mieli gwarancje, auto będzie komfortowe oraz w pełni sprawne. Polecam kontakt z Carlona Toyota Włochy w Warszawie
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: mawko80 » 18 mar 2019, o 08:28

Faktycznie, w takim salonie można czasem kupić naprawdę mało używane auto z dobrym wyposażeniem za mniejsze pieniądze
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: tomekpanq » 1 kwie 2019, o 13:20

Przychylam się do oponii, że warto kupować właśnie w autoryzowanych salonach, nawet auta używane. Dzięki temu mamy gwarancję że kupujemy
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: tymanski » 31 lip 2019, o 18:54

używany samochód to dobre i tańsze rozwiązanie. Pod warunkiem że kupisz go w sprawdzonym miejscu jak salon Carolina Toyota Włochy. Nie baw się jakieś komisy czy teraz to nawet strach kupować od prywaciarzy. Lepszą opcją będzie salon
no avatar
User

Aligru

Posty

140

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: Aligru » 1 sie 2019, o 12:36

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że lepsze jest uzbieranie kwoty na nowy samochód. W styczniu kupiłem sobie używane Volvo V40 niby wszystko spoko ale okazało się, że uszczelka pod głowicą do zrobienia za grube pieniądze… Oczywiście sprzedający rozpłynął się w powietrzu wraz z pieniędzmi i samochodu finalnie nie udało mi się oddać. Każdy chce zarobić jak najwięcej, nawet na taki złom jaki ja miałem okazję kupić, dlatego spotkać dobry samochód używany w Polsce jest ciężko… Zdecydowałem się w końcu na zakup Skody Octavia po przeczytaniu tego art. https://www.auto-motor-i-sport.pl/testy ... rz,24237,1 – super samochód, a jak kupujesz nowy to w sumie przez 2 lata lejesz tylko paliwko i dokonujesz drobnych wymian części eksploatacyjnych.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: danny4231 » 1 sie 2019, o 18:03

Pośród używanych pojazdów mozna znaleźć prawdziwe perełki! Przekonałem się o tym na własnej skórze, dzięki rozwiązaniom dostarczonym przez toyota-centrum.pl/ . Yaris, zakupiony właśnie z ich oferty, okazał się być świeżym pojazdem w znakomitym stanie technicznym. Do tego za taką cenę było warto!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: Konek » 26 sie 2019, o 12:16

Moim zdaniem również warto zajrzeć do oferty sprawdzonych dealerów samochodowych jak np. HondaPlaza, gdzie masz dobrze rozbudowaną ofertę aut używanych i w tym zakresie cenowym myślę że znajdziesz fajne auto, które co ważne będzie doprowadzone do odpowiedniego stanu technicznego i nie kupisz przysłowiowego "kota w worku" tylko dobre auto w rozsądnej cenie.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: cyryl18 » 12 wrz 2019, o 16:16

DS 3 Crossback z oferty www.dskrakow.pl/ to nasz najnowszy zakup. Zależało nam na dużym i rodzinnym samochodzie. Pojazd wybraliśmy w wersji limitowanej "La Premier" . Taki pojazd potrafi zwrócić na siebie uwagę!
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: GimliK » 18 sty 2020, o 21:49

Brat doradza mi licytacje samochodów z USA cz Kanady, bo można wygrać auto w niezłej cenie. Jemu się udało. Tu macie stronkę http://carplanet.pl/ Ta firma wszystkim się zajmuje, wyszukaniem modelu, licytacją, transportem do kraju, akcyzą i rejestracją pojazdu, także wy o nic nie musicie się martwić ani niczego załatwiać. Wygląda to całkiem fajnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron