Jak obniżyć wydatki firmy?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: Johen » 6 mar 2019, o 09:30

Trzeba przede wszystkim inwestować w technologie, które umożliwiają obniżenie wydatków. W moim przypadku była to między innymi technologia VoIP. Dzięki firmie SuperVoIP mam u siebie tanią telefonię, przez co mogę dzwonić gdzie chcę i to za bardzo nieduże pieniądze.
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: balbanea » 22 mar 2019, o 10:20

Może na jakiś blogach tematycznych coś znajdziecie http://egzamin-podatkowy.pl/
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: mawko80 » 1 wrz 2019, o 11:31

Słusznie zwracacie uwagę, że biuro rachunkowe jest dobrym pomysłem. Samodzielne prowadzenie księgowości jest dość trudne i obarczone ryzykiem błędów. Tu zerknijcie sobie na stronę biura ksiegowego Abacus z Warszawy. Pełna oferta, dopasowana i do mniejszych i do większych firm
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: danny4231 » 5 wrz 2019, o 09:48

Może czas zawiązać współpracę z biurem rachunkowym? Właściwe doradztwo podatkowe z pewnoscią pomoże obniżyć zbędne wydatki. Nad naszymi finansami czuwają www.biurorachunkowedora.com.pl .
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: GimliK » 7 wrz 2019, o 16:20

Zgadza się, przyda się sprawdzone biuro rachunkowe. Świetne biuro rachunkowe to Super Księgi z Wrocławia https://superksiegi.pl/ Solidnie się wszystkim zajmują, także mnie o te sprawy głowa nie boli. Biuro jest rzetelne i obsługę klienta mają na pięć z plusem. Mieszczą się na Łęczyckiej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: TadekNiejadek » 16 wrz 2019, o 09:23

Witam, legalizuje coś co do tej pory robiłem po znajomości i pojawia się konieczność wystawiania rachunków faktur itp. Mogę wiedzieć jak się do tego zabrać? Jaka kasa, czy jest ona konieczna a kiedy nie (tylko tak po prostemu, bo już się pogubiłem z info na necie) czy mogę wystawiać faktury ręcznie na druczkach czy tego się już nie robi? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: danny4231 » 20 wrz 2019, o 16:45

Biuro rachunkowe BMBK bmbk.pl/ realizuje dla nas znakomitą księgowość. Do czego zmierzam - postawcie na zaufanych doradców podatkowych, zajmujących się księgowością i rachunkowością. Właśnie w ten sposób udało nam się pozbyć masy kłopotów, takich jak chociażby problemy rachunkowe, zmniejszyliśmy wydatki.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: dona3 » 23 wrz 2019, o 11:47

Najlepszy pomysł to zawiązanie współpracy z zaufanym biurem rachunkowym. Oni będą sprawować pieczę nad finansami i wydatkami firmy, poprzez to otrzymasz nie jedną, stosowną poradę. Nam bardzo dobrze układa się współpraca z biurem rachunkowym ABM Consulting abmconsulting.com.pl/ , odpowiadającym za profesjonalną księgowość.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: paullaobreczarek » 25 wrz 2019, o 09:00

Zgadzam się z tym, że dobre biuro to już połowa sukcesu ale też ważne jest gdzie nasze biuro rachunkowe czy księgowe będzie się mieściło. Ja polecam dla osób z Warszawy biuro http://www.bkliczydlo.com.pl/.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jak obniżyć wydatki firmy?

Postautor: cyryl18 » 25 wrz 2019, o 10:40

Na pewno rozsądnym pomysłem może się okazać zawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. Porad, jak i niezbędnej pomocy udzieliło nam biuro rachunkowe Consulting Tax https://www.consulting-tax.com/ . Księgowość prowadzą należycie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.126s | 13 Queries | GZIP : Off ]