Biznes z marką Lucart

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

cezarus

Posty

8

Rejestracja

2 paź 2018, o 19:37

Biznes z marką Lucart

Postautor: cezarus » 29 paź 2018, o 09:50

Hej
Zastanawiam się już od dłuższego czasu nad założeniem biznesu na zasadzie francyzy. Bardzo dobre warunki współpracy posiada firma Lucart. Prowadzi ktoś może biznes na tej zasadzie jak to jest w praktyce?
no avatar
User

pamelakojder

Posty

26

Rejestracja

29 lis 2017, o 23:19

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: pamelakojder » 29 paź 2018, o 12:48

Biznes na warunkach franczyzy to dość dobre rozwiązanie jak nie masz doświadczenie z własną firmą. Dość dużo osób teraz decyduje się właśnie na zostanie franczyzobiorcą i z tego co się orientuję dobrze na tym wychodzi. Marka Lucart jest dość znana także na pewno klienci ich kojarzą i wybiorą twój sklep.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: Frwafr » 29 paź 2018, o 13:10

Prowadzę biznes z marką Lucart już od 2 lat i świetnie mi idzie. Jest to duża zasługa dobrej marki świetnych cen i oczywiście jakości jaką oferuje. Prowadząc biznes na zasadzie franczyzy masz ogromne wsparcie ze strony franczyzodawcy.
no avatar
User

cezarus

Posty

8

Rejestracja

2 paź 2018, o 19:37

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: cezarus » 29 paź 2018, o 13:16

Dzięki za opinie zdecyduję się najprawdopodobniej na markę lucart widzę że w necie też jest dość popularna, dużo osób poleca współpracę z tą firmą mam nadzieję, że i mi się dobrze ułoży.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: Konek » 8 sie 2019, o 10:08

Jeśli będziesz miał wiedzę i doświadczenie osób które zajmują się tym od lat to ułatwi Ci przygotowanie oferty, promocji, rozpromowanie sklepu i do tego również plan rozwoju. LucArt idzie w dobrym kierunku i widzę to na własnym przykładzie. Zyski przyszły szybko, warunki umowy są jasne i otworzenie sklepu było dużo szybsze (dostarczyli nam też praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy do wyposażenia i oczywiście towar). Jeśli będzie tak dalej to może i nowy sklep otworzymy w przyszłym roku w najbliższym mieście.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: EmilCh » 12 sie 2019, o 17:39

Dobrze rozwijający się temat, chętnie też sprawdzę jak to u nich wygląda i oczywiście ile można z takiego biznesu zarobić oraz w jakim czasie.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: RafałSek » 16 sie 2019, o 09:09

Warto lekko zaryzykować. Natomiast też trzeba do tego podejść z głową ponieważ jest wiele aspektów na które warto zwracać uwagę, szczególnie podczas otwierani swojego biznesu i tutaj franczyza dla początkujących może się naprawdę dobrze sprawdzić. Co do LucArt tym bardziej bo jest to sklep motoryzacyjny, a ten dział szczególnie widać, że stale się rozrasta.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: MaciejK » 29 sie 2019, o 07:39

Dokładnie, bo rynek się rozwija, jest większe zapotrzebowanie oraz rosnąca ilość klientów. Dlatego jeśli jeszcze jest miejsce na rozwój swojego biznesu w zakresie motoryzacji w Waszych miejscowościach to jak najbardziej jestem za i czekam na więcej informacji czy się ostatecznie zdecydowałeś!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Biznes z marką Lucart

Postautor: Adamus » 1 wrz 2019, o 21:44

Z LucArt współpracuje się mi dobrze. Nie jest to ogromna sieć i dzięki temu przywiązują dużą uwagę do każdego z franczyzobiorców tworząc przystępne warunki do prowadzenia dochodowego biznesu. Ja jestem bardzo zadowolony, że się na niego zdecydowałem bo też udało mi się super trafić z lokalizacją wokół dużej ilości warsztatów. Warto więc szukać i kombinować bo może to później się dobrze przyjąć i też dość szybko osiągniesz fajne zyski.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 13 Queries | GZIP : Off ]