Sklep Natura Art zdrowa żywność

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

InuSitat

Posty

1

Rejestracja

3 mar 2014, o 18:30

Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: InuSitat » 3 mar 2014, o 18:34

Co to jest i czym się różni tzw. zdrowa żywność od tej "normalnej" i czy warto ją spożywać?
Spróbować na pewno warto, ale zacznijmy od początku podczas produkcji "normalnej" żywności jak wszyscy wiemy używa się różnych chemikaliów na wszystkich etapach, od nawozów sztucznych w rolnictwie, przez "polepszacze" konsystencji smaku, zapachu, konserwanty itp. Ta żywność jest dopuszczona do sprzedaży bo w małych ilościach te "dodatki" nie szkodzą, no ale jeśli człowiek przez całe życie zjada taką żywność to te niepożądane dodatki stopniowo odkładają się w organizmie i z małych ilości robią się duże a to już skutkuję poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Śmiem osobiście twierdzić, że większość chorób cywilizacyjnych powoduję pełna chemikaliów żywność i brak ruchu.

zdrowa żywność ten modny ostatnio termin odnosi się do wielu rzeczy, generalnie osobiście zdrowa żywność to dla mnie żywność ekologiczna, gdzie certyfikowane hodowle, uprawy etc. unikają stosowania chemicznych środków chwastobójczych, owadobójczych oprysków nawozów sztucznych, stosowania hormonów ogółem unika się używania chemikaliów, więc nie dostają się również do żywności zatem jest to żywność bezpieczniejsze a poza tym uprawy i hodowle ekologiczne mniej szkodzą środowisku.
Zdrowa żywność to również produkty, które nie są przesadnie przetworzone, zazwyczaj podczas produkcji unika się chemicznych "polepszaczy" smaku, zapachu itp. ogranicza się a nawet wyklucza biały cukier, sól, glutaminian sodu. Zdrowa żywność to również produkty dietetyczne gdzie jest mniej również tłuszczu sodu itd.
Bardzo szeroki temat łączy to wszystko to, że zdrowa żywność nie odkłada w organizmie chemikaliów a skupia się na dostarczaniu mu skłądników odżywczych.
Sklep Natura Art ma w swojej ofercie bardzo szerokie spektrum zdrowej żywności, od ekologicznej, po dietetyczną, bez trudu coś dla siebie znajdziesz.
no avatar
User

bioreh

Posty

6

Rejestracja

3 mar 2014, o 18:35

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: bioreh » 3 mar 2014, o 18:38

Od dawna staram się jeść zdrową żywność, a dokładniej od czasu jak znajomy wrócił z zagranicy, gdzie pracował przy sprzedaży jabłek. Powiedział, że tyle chemii wstrzykiwanej do owoców to jeszcze na oczy nie widział. Warto sprawdzać, skąd pochodzą kupowane owoce, żeby mieć pewność, że je się witaminy, a nie czystą chemię...
Ciekawa praca oświęcim jako konsultant BIO-REH
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: Hrumix » 19 mar 2014, o 08:41

Dla uzupełnienia węglowodanów dobry jest makaron. Są one zdrowie jak czytałem nie tuczą za bardzo. Mi najbardziej smakują z dodatkiem sosów z warzyw. W restauracjach dowiedziałem się, że stosują specjalne włoskie makrony - http://perino.pl/, których nie ma nigdzie w sklepach.
no avatar
User

salthouse

Posty

2

Rejestracja

22 maja 2017, o 09:53

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: salthouse » 22 maja 2017, o 09:56

Zdrowa żywność jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Trzeba starać się dostarczać do organizmu najlepsze jakościowo produkty.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: dona3 » 17 kwie 2018, o 17:43

Zdecydowanie jestem za!
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: danny4231 » 17 kwie 2018, o 19:17

Mój ulubiony sklep to zdecydowanie https://www.rownowaga-ochrona.pl/ To stamtąd jestem zaopatrywany we wszelkiego rodzaju produkty zdrowej żywności.Kawa, herbata, suplementy, zioła a nawet kasza i ryż - wszystko w najlepszej, zdrowej jakości. Uwielbiam! :)
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: aniaola37 » 24 kwie 2018, o 15:17

A słyszeliście o sklepie https://www.cafesilesia.pl ? też można tam kupić bardzo fajną kawę i herbatę w różnych odmianach. Dostępne są zarówno kawy rozpuszczalne jak i ziarniste, jak szukasz jakiegoś fajnego sklepu internetowego to zajrzyj sobie tam
no avatar
User

Michalina88

Posty

24

Rejestracja

20 kwie 2018, o 14:46

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: Michalina88 » 5 wrz 2018, o 15:55

Jeśli chodzi o zdrową żywność to ja ostatnio testuję nowy sklep i większość rzeczy kupuję tutaj. Jest tam naprawdę spory wybór różnych produktów, ceny moim zdaniem też są jedne z niższych. Przynajmniej z tego co sama porównywałam w sieci. I jak na razie jestem bardzo zadowolona z każdego produktu.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: dona3 » 28 cze 2019, o 09:35

Zdrowa żywność dostarczona przez zioladar.com.pl/ okazała się strzałem w 10, a przy okazji dokładnie tym, czego było mi trzeba. Szeroki wybór pozwala mi na stwarzanie przeróżnych kompozycji smakowych, a tym sposobem wpływają one dobrze na moje zdrowie, bez jednoczesnej straty smaku!
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Sklep Natura Art zdrowa żywność

Postautor: pankracy » 1 wrz 2019, o 12:27

Co nieco czytam o zdrowej żywności. Lubię sklep online KRUKAM.PL, bo ma naprawdę bogatą ofertę, a do tego ceny niższe, niż u konkurencji. Myślę, że powinieneś się tam rozejrzeć, bo wszystkie sprzedawane produkty mają odpowiednie certyfikaty i pochodzą od zaufanych dostawców z całej Polski i zza granicy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 13 Queries | GZIP : Off ]