Grafika

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Grafika

Postautor: SalamonK » 29 sie 2018, o 06:22

Witam serdecznie, podpowiedzcie mi proszę jakim programem laik może się posłużyć do robienia bannerów internetowych do e-sklepu? Wiem o kilku bardzo zaawansowanych jak corel, photoshop itp ale zależy mi na tym, żeby jednak nie było to mocno skomplikowane, a takie one są.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Grafika

Postautor: Marcelus » 29 sie 2018, o 08:43

Jesli zależy Ci na jakości to niestety ale musisz nauczyć się obsługi tych skomplikowanych.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Grafika

Postautor: popielnik » 29 sie 2018, o 09:26

Całkowicie nie zgadzam się z poprzednikiem. Regularnie od dwóch lat ? może półtorej roku.. korzystam z http://www.grafido.pl w kwestii tworzenia grafik, banerów itp do swojego sklepu internetowego. Nie dość, że robi się to prosto, bo program jest bardzo intuicyjny, to jeszcze ku zaskoczeniu - trochę się na tym znam z racji wykonywanego zawodu, a i tak zrezygnowałem z bardziej zaawansowanych narzędzi na rzecz grafido. Po prostu większości zaawansowanych funkcji w ogóle się nie używa, więc po co marnować czas i nerwy?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Grafika

Postautor: SalamonK » 29 sie 2018, o 09:47

No dobrze, ale może dlatego to Ci się takie proste wydaje, bo wiesz co i jak nawet w tych zaawansowanych?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Grafika

Postautor: TadekNiejadek » 29 sie 2018, o 10:13

Kolega mógłby by być nieobiektywny ale ja nie bardzo, bo wiedziałem o tworzeniu grafik tyle co nic ale teraz daje radę bez najmniejszego problemu. na ich stronie jest film instruktażowy, zajrzyj sobie. a nawet jakby nadal nie wiedzieć co i jak to można spokojnie napisać do obsługi, bardzo komunikatywni to pomogą bez problemu, wytłumaczą.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Grafika

Postautor: popielnik » 29 sie 2018, o 10:36

dokładnie. a poza tym nawet nie szkoda poeksperymentować w takiej cenie, piątka za jednorazowe logowanie albo pięćdziesiąt za abonament miesięczny i dostęp w tym czasie totalnie nieograniczony. której opcji się nie wybierze, to ma się do dyspozycji cały wachlarz narzędzi ze stockami za free włącznie. głównie to mnie skusiło do spróbowania i zostałem.
no avatar
User

szekor

Posty

5

Rejestracja

29 sie 2018, o 18:16

Re: Grafika

Postautor: szekor » 29 sie 2018, o 18:19

pisz sobie w ggole projektowanie jest tkai program na którym mozesz to robić plus plakaty ulotki itp niestety nie pamietam nazwy
no avatar
User

sekura

Posty

6

Rejestracja

30 paź 2018, o 13:47

Lokalizacja

Warszawa

Re: Grafika

Postautor: sekura » 30 paź 2018, o 14:20

Do takich rzeczy jak robienie banerów czy innych prostych grafik lepiej nie brać Photoshopa ani innych płatnych programów graficznych, bo to zwyczajne wyrzucanie pieniędzy w błoto. Darmowe, często też przeglądarkowe programy, spokojnie do tego wystarczą. Tutaj ktoś też dobrze podpowiada, że są polskie, a na pewno zagraniczne strony do projektowania grafik biznesowych, do których wystarczy (podobno) tylko zarejestrowanie się. Nie korzystałam z nich, ale warto by się temu przyjrzeć. A obrabianie i robienie grafik zawsze dobrze jest opanować, nigdy nie wiadomo, do czego się to przyda ;)
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Grafika

Postautor: milena_w » 30 sie 2019, o 12:17

Jak interesujecie się grafiką komputerową i projektowaniem graficznym to tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html macie fajne kursy na program Autocad. Służy on właśnie do profesjonalnego projektowania, jest niezawodny i korzystają z niego wszyscy profesjonaliści. A same kursy są przystępne i warte wykupienia. Mi dużo pomogły.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.159s | 15 Queries | GZIP : Off ]