Kurs prawa jazdy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: dona3 » 13 maja 2019, o 13:15

Powiem tyle - warto postawić na sprawdzoną i zaufaną szkołę jazdy. Dlatego zadecydowałem o wyborze Sokoła www.sokol-szczecin.pl , który od dłuższego czasu polecali mi znajomi.Właśnie tam, za sprawą solidnych kursów udało mi się znacznie poprawić moje kompetencje a instruktor w pełni nauczył mnie kierować pojazdem. Aktualnie jest to dla mnie spora przyjemność!
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: janabaranek » 14 maja 2019, o 12:19

Prawo jazdy jest bardzo przydatne. Mieszkajac w mieście może nie do konca, ale poza miastem dojazdy to ciężka do przeskoczenia rzecz.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: Paula883 » 31 maja 2019, o 11:08

Jeżeli naprawdę zależy Ci na tym aby dobrze nauczyć się jeździć to polecam prawo jazdy warszawa śródmieście . Ja u nich robiłam i jestem mega zadowolona bo nauczyli mnie doskonale poruszać się na drodze czy w mieście autem. Nauczyciele byli mili, wymagający i cierpliwi.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: cupriak » 24 cze 2019, o 16:46

Jeśli o lubelskie chodzi to idealnie u mnie sprawdził się ośrodek Szkoły Nauki Jazdy Polskiego Związku Motorowego https://szkolyjazdypzm.pl/ Rzeczywiście sa najlepsi na lubelszczyźnie, mają świetnych instruktorów i doświadczenie wielu lat nauczania, także najlepiej do nich się zgłosić.
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: dunin » 25 cze 2019, o 13:58

Słusznie tam wcześniej koleżanka pisała żeby się uczyć w Warszawie, nie ma to jak w duży mieście robić prawko, masz wtedy pewność że nie wystraszą Cię korki ani duży ruch. Tez robiłem prawko w Motostart na Mokotowie i bardzo sobie chwalę szkołę i warunki jakie tam mają
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: Johen » 2 lip 2019, o 09:08

Bardzo dobry kurs można odbyć w szkole jazdy Zdaj Prawko z Poznania. Jeśli zależy wam na tym, żeby szybko i bezproblemowo zdać egzamin to jak najbardziej polecam.
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: jastarka » 21 sie 2019, o 13:51

Jeśli mamy trochę czasu to uważam że powinno się zapisać na kurs prawa jazdy. Tak naprawdę to prawko bardzo ułatwia nam życie i przemieszczanie się po mieście czy to kraju. Trzeba wiadomo też wybrać dobrą szkołę, gdzie nauczą nas wszystkiego od a do z. Jeśli rozglądacie się za dobrym miejscem w Warszawie to zdecydowanie warto zajrzeć do http://autokadet.pl/
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: EmilCh » 4 lis 2019, o 09:09

W mojej opinii warto zwrócić uwagę na ofertę firmy OSK Pegaz z Poznania, gdzie będziecie mogli liczyć na fachowe wsparcie obsługi, bardzo dobre przygotowanie samych zajęć zarówno w teorii jak i praktyce no i skutecznie zdacie prawo jazdy dzięki czemu zimą już nie będziecie musieli co chwilę stać na przystanku i marznąć. Mam nadzieję, że pójdzie Wam to sprawnie i trzymam kciuki oraz oczywiście czekam na ostateczną opinię czy jesteście zadowoleni :)
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: Inatka93 » 14 lut 2020, o 21:11

Mąż mnie namawiał na prawko, więc powiedziałam sobie ok, ale najpierw zdasz, a raczej zaliczysz badania kontrolne. Wiem, że z moim wzrokiem nie zawsze jest tak jak powinno, to wolę to sprawdzić. I moje pytanie jest takie. Czy tutaj www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/ warto iść na takie badania?
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Kurs prawa jazdy

Postautor: rollos » 24 lip 2021, o 19:49

Ja jestem jak najlepszej opinii o tym ośrodku nauki jazdy w Opolu – Akademia Dobrego Kierowcy https://nauka-jazdy-opole.eu/oferta/zaj ... ytoryczne/ Spodobała mi się tam fajna atmosfera, brak stresu, fajni instruktorzy no i cena oczywiście też grała rolę. Także po całości byłem zadowolony z wyboru szkoły jazdy i powiem wam, że całkiem szybko zdałem egzamin :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 15 Queries | GZIP : Off ]