Impreza integracyjna

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Mrs. Smith » 6 cze 2018, o 09:23

Ja ostatnio byłam na imprezie integracyjnej pod namiotem :) Wynajęliśmy kilka hal namiotowych i bawiliśmy się pod nimi nawet w deszczu :) hale były duże, więc spokojnie zmieściło się kilkadziesiąt osób, DJ i pyszne jedzenie :)
no avatar
User

dawid222

Posty

1

Rejestracja

31 sie 2018, o 10:36

Re: Impreza integracyjna

Postautor: dawid222 » 31 sie 2018, o 10:44

U nas najlepsze wyjście integracyjne było gdy szef zabrał nas do tunelu aerodynamicznego Speedfly pod Wrocławiem. Takie ekstremalne przeżycia najlepiej integrują :)
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Impreza integracyjna

Postautor: kartonka » 9 wrz 2018, o 09:54

Nie zapomnij o smacznym posiłku!!! Bez tego żadna impreza integracyjna się nie liczy! U nas Bistro Wiejska zrobiło niezłą robotę i ja muszę powiedzieć, że zajadałam z wielkim smakiem :)))
no avatar
User

psikus

Posty

108

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Impreza integracyjna

Postautor: psikus » 29 wrz 2018, o 19:18

U nas zawsze jest forma bankietowa takich imprez i w sumie wszystkim to podpasowało. A jedzenie tak jak pisze @kartonka jest kluczowe zwlaszcza jak sa tance. Drugi raz juz teraz robilismy przyjecie na 100 osob w domu weselnym pokusa bo ponownie zalezalo nam na czyms pod warszawą. Ludzie poprzednim razem mowili ze wlasnie lokalizacja jest super, bo jest to centrum wawki i naprawde mozna odetchną. A no i wlasnie jedzenie bardzo podpasowało. Szef kuchni jest bardzo elastyczny. Robil dania i takie typowo polskie jak rosol i schaby ale tez byly dania bezmiesne w stylu fit bo wiekszosc pan u nas jednak jest na diecie przez cale zycie :)
no avatar
User

sekura

Posty

6

Rejestracja

30 paź 2018, o 13:47

Lokalizacja

Warszawa

Re: Impreza integracyjna

Postautor: sekura » 30 paź 2018, o 14:29

Nie byłam (jeszcze) na bardzo szalonej imprezie integracyjnej, u mnie do tej pory było pod tym względem bardzo nudno ;) Co nie znaczy, że takie zwyczajne spotkania przy jedzeniu i piciu nie mogą się nie udać, a wręcz przeciwnie - czasem prostota jest najlepszą formą przełamania pierwszych lodów. Potem na szalone pomysły przyjdzie jeszcze czas.
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Mojner » 5 lis 2018, o 17:33

Oj ja miałem okazję bycia na mega szalonej imprezie firmowej jaką organizowała moja firma w Austerii Niemczańskiej. Tak świetnej restauracji z dobrym jedzeniem dawno nie miałem okazji odwiedzić. Do tego świetna organizacja potańcówki na, której wszyscy świetnie się bawili. Taką miejscówkę warto było wybrać!
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: Impreza integracyjna

Postautor: raifek1 » 25 lis 2018, o 10:46

a co powiecie o paintball? Ja polecam http://poligonpaintball.pl z Łodzi
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Impreza integracyjna

Postautor: nierra » 30 lis 2018, o 09:01

Jak impreza integracyjna to najlepiej taka aby każdy mógł się pobawić. Moja firma zorganizowałam nam imprezę w klubie A1 we Włocławku gdzie czekały na nas zarezerwowane loże i zimny browar. Bawili się wszyscy i każdy do dzisiaj wspomina ta imprezę.
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Impreza integracyjna

Postautor: jastarka » 25 lut 2019, o 20:10

U nas firmie impreza integracyjna ostatnia odbyła się w wakacje, było wtedy cieplutko i można było sobie na wiele więcej pozwolić. Początkowo wszystko odbywało się w wielkim ogrodzie, a później poszliśmy w miasto. A w tym ogrodzie to było super, bo dużo dekoracji i balonów z (sama o nie zadbałam z https://godanparty.pl/ ), kolorowo było jak na jakiś urodzinach. Jedzonko pyszne no i towarzystwo najlepsze
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Manna » 31 mar 2019, o 12:18

Według mnie wyjście na strzelnicę to fajny pomysł na wyjście integracyjne. My byliśmy ostatnio w http://progun.pl/
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 15 Queries | GZIP : Off ]