Porady prawne - zatrudnić radcę czy współpraca z kancelarią?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

dona3

401

30 sty 2018, o 10:55

Re: Porady prawne - zatrudnić radcę czy współpraca z kancela

Postautor: dona3 » 10 lip 2019, o 07:16

Na profesjonalne porady mogłem liczyć ze strony Adwokata Łukasza Węgłowskiego http://www.adwokat-weglowski.pl/ . I dokładnie na takim efekcie mi zależało. Zaoferowana pomoc i porada pomogły mi podjąć wiele ważniejszych i słusznych decyzji, na czym zależało nam niezmiernie!
no avatar
User

danny4231

446

3 lis 2017, o 11:49

Postautor: danny4231 » 9 sie 2019, o 07:38

Ja w sprawie porad prawnych zgłaszam się do radcy prawnego. Mowa tutaj oczywiście o specjaliście z kancelarii kancelaria-zawadzki.eu , którego pomoc okazała się niezastąpiona. I stała na bardzo wysokim poziomie!
no avatar
User

paullaobreczarek

84

25 lis 2015, o 11:42

Postautor: paullaobreczarek » 11 sie 2019, o 11:35

Jak już wcześniej pisałam ja osobiście polecam podjąć współpracę z tą kancelarią ze Szczecina u Pan Chmuraka. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy bo bardzo mi pomogli w mojej sprawie związanej z pracą.
no avatar
User

Inatka93

16

5 paź 2017, o 16:15

Postautor: Inatka93 » 13 sie 2019, o 09:57

Zgodzę się, że są to dwie najczęściej wybierane opcje, ale z chęcią podpowiem Wam również, że na stronie Znajdź Paragraf https://www.znajdzparagraf.pl/porady_prawne/ otrzymacie również pomoc prawną i to w większości darmową. Wystarczy wpisać co nas interesuje w wyszukiwarkę, albo wyszukiwać względem danego zakresu prawa.
Poprzednia