Księgowość dla e-biznesu

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Ubald343

Posty

1

Rejestracja

27 mar 2018, o 13:32

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: Ubald343 » 27 mar 2018, o 13:45

Wiecie, że na https://www.twojazagroda.pl/ można kupić bardzo dużo ciekawych części do ciągników? Myśle, że nie jedna osoba coś z tego zakupi. Polecam każdemu zwrócić uwagę na ten sklep.
no avatar
User

Michalina88

Posty

24

Rejestracja

20 kwie 2018, o 14:46

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: Michalina88 » 26 kwie 2018, o 08:58

Jeśli chodzi o księgowość, to ja uważam, że naprawdę świetnie się sprawdzają biura online. Ja korzystam z tego www.ifirma.pl i naprawdę polecam każdemu. Programy są bardzo intuicyjne i proste, dlatego każdy sobie z nimi poradzi. Warto wspomnieć, że wiele systemów otrzymuje się od tej firmy zupełnie za darmo.
no avatar
User

areklat

Posty

3

Rejestracja

20 maja 2018, o 16:27

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: areklat » 22 maja 2018, o 18:53

Ja niestety nie mogę w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie jest mój obszar wiedzy...
Może wariat to po prostu członek jednoosobowej mniejszości.
no avatar
User

lizaorzech

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2018, o 12:07

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: lizaorzech » 9 lip 2018, o 12:19

Jeżeli szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Warszawie to polecam BPG. Pełen profesjonalizm, gdzie podchodzą bardzo dobrze do klienta gdy ten czegoś nie rozumie. Oferują również dostęp do zdalnego systemu gdzie możesz na bieżąco zaglądać w swoje faktury i monitorować ich prace.
no avatar
User

lizaorzech

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2018, o 12:07

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: lizaorzech » 16 lip 2018, o 08:53

za dużej różnicy pomiędzy biznesem prowadzonym w internecie, a tym stacjonarnie nie ma.
Ja mogę polecić biuro rachunkowe BPG, księgowi znają się na rzeczy, potrafią rozmawiać z człowiek i wyjaśnić różne zagadnienia związane z księgowością w sposób jasny. Również oferują usługi zdalnego dostępu do księgowości.
no avatar
User

romozim

Posty

180

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: romozim » 4 gru 2018, o 12:37

Ja ze swojej strony polecam warszawskie biuro księgowe Jadwigi Adamus. Łatwo ich znaleść w sieci. Dlaczeo polecam? Bardzo dobra jakość usług, rozsądne ceny, pilnowanie wszystkich dokumentów, w razie jakiś wątpliwości wyjaśnianie sprawy na telefon albo maila. Takie postępowanie mi się podoba
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: Frwafr » 6 gru 2018, o 21:36

Teraz coraz więcej firm decyduje się własnie na księgowość online. Głównie dla tego że jest to opcja dużo tańsza niż zatrudnienie wykwalifikowanej księgowej. Do księgowości online polecam firmę https://wfirma.pl/ która na pewno zadba o najpotrzebniejsze rzeczy Twojej firmy.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: MaciejK » 15 lip 2019, o 10:27

No to może warto pomyśleć nad księgowością online, jednak jeśli będziesz także potrzebował pomocy w zakresie wprowadzania faktur do systemu księgowego to warto pomyśleć nad zastosowaniem programu Invoice Digitzer który sprawdza się świetnie od strony wydajności oraz skuteczności działania. Dzięki temu możemy dużo szybciej wprowadzić dane z faktur papierowych i to bez problemów w czasie oraz błędami.
no avatar
User

Katka

Posty

3

Rejestracja

10 gru 2019, o 12:23

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: Katka » 6 sty 2020, o 12:18

Ja korzystam z pomocy profesjonalnej księgowej, nie chciałam zaczynać i tracić cennego czasu a przede wszystkim nie chciałam wpędzić się w jakies klopoty przez brak dostatecznej wiedzy.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: mawko80 » 24 sty 2020, o 16:10

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi z zakresu doradztwa podatkowego, prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych to polecam skontaktować się z ofertą biura http://biurorachunkowe-novum.pl/kontakt.htm.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.262s | 13 Queries | GZIP : Off ]