Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: Konek » 4 lip 2019, o 10:58

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jaką szkołę jazdy w Poznaniu warto wybrać? Chciałbym z nowym rokiem zdać egzamin na prawo jazdy i zależy mi na odpowiednim wyborze abym mógł na spokojnie się wszystkiego nauczyć. Z góry dziękuję za wszystkie porady, pozdrawiam!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: Adamus » 5 lip 2019, o 08:40

W tym temacie mogę się wypowiedzieć, ponieważ sam robiłem kurs na prawo jazdy w OSK Pegaz niecały rok temu i naprawdę jestem zadowolony jeśli chodzi o podejście instruktorów, organizacje zajęć/jazd i do tego czas, ponieważ po trzech miesiącach miałem już skończony kurs. Szło mi całkiem dobrze, więc na egzaminach mocno się nie denerwowałem. Praktyka oczywiście zdana za pierwszy razem i to bezbłędnie.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: EmilCh » 8 lip 2019, o 09:31

Też jestem zdania, że warto postawić na OSK Pegaz, bo jest to ośrodek szkolenia kierowców który skupia się na kat. B i dzięki nim zdałem prawo jazdy za pierwszym razem i udało mi się przekonać moją żonę która również je u Nich zrobiła. Panuje tutaj fajna atmosfera oraz jest dobra organizacja, a to w połączeniu z doświadczonymi instruktorami daje świetny efekt.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: MaciejK » 15 lip 2019, o 08:08

Ja tez dopiero przymierzam się do zrobienia prawa jazdy kat. B, ale ciągle to odkładam przez brak czasu. Jednak może warto w końcu byłoby się zmotywować jeśli są w Poznaniu szkoły, które przygotują do egzaminu każdego.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: RafałSek » 2 sie 2019, o 09:47

Dobra szkoła jazdy to podstawa, bo przede wszystkim powinna nas zachęcić do zrobienia całego kursu oraz podejścia do egzaminu. Jeśli od razu znielubimy jazdę to może być bardzo ciężko, dlatego podczas poszukiwań dobrego ośrodka w Poznaniu także jestem za OSK Pegaz ponieważ dbają o najwyższy poziom realizacji, miłą obsługę w biurze, ale i świetnych kursantów co do których naprawdę nie mogę mieć zastrzeżeń.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: Konek » 12 sie 2019, o 10:19

Dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi! Na pewno sprawdzę wszystkie wskazówki odnośnie szkoły jazdy i jeżeli będzie tak dobrze jak piszecie to już dłużej nie będę się zastanawiał nad wyborem, tylko zaczynam kurs!
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: jastarka » 21 sie 2019, o 13:48

Ja często podróżuję po kraju i ciężko było mi się zdecydować gdzie mam się zapisać na kurs. Ostatecznie jednak padło na Warszawę i http://autokadet.pl/ . I uważam, że ten wybór był trafiony, bo teraz już bez zastanowienia potrafię wsiąść do auta i jeżdzić. Nie czuję już jakiego strachu jak jeszcze kiedyś
no avatar
User

dekiskosot

Posty

76

Rejestracja

27 lut 2018, o 06:20

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: dekiskosot » 23 sie 2019, o 08:21

Udało wam się zdać za pierwszym razem prawo jazdy?
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: Adamus » 17 wrz 2019, o 19:33

Konek pisze:Dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi! Na pewno sprawdzę wszystkie wskazówki odnośnie szkoły jazdy i jeżeli będzie tak dobrze jak piszecie to już dłużej nie będę się zastanawiał nad wyborem, tylko zaczynam kurs!


Nie ma za co! W takim razie czekamy na twoje konkretne opinie i trzymam kciuki aby egzaminy były pozdawane przy pierwszych podejściach :)
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu - OSK Pegaz

Postautor: Johen » 10 cze 2021, o 10:24

W Poznaniu bardzo dobrą szkołą jest również Zdaj Prawko - polecam jeśli chcecie zrobić kurs.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron