Medycyna estetyczna Gdańsk

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

kiki65

Posty

47

Rejestracja

23 maja 2018, o 13:37

Medycyna estetyczna Gdańsk

Postautor: kiki65 » 28 kwie 2019, o 10:00

Witam, na początku podchodziłam do tematu z pewnym niedowierzaniem, borykałam się z bardzo źle wyglądającą skórą na brzuchu, niestety kiedyś byłam otyła i postanowiłam się odchudzać udało się, ale pozostały pewne mankamenty, które nie dawały mi spokoju, tak z polecenia trafiłam na małą klinikę urody, tam są tacy specjaliści, że robią cuda, wykorzystanie najnowszych technik na sprzęcie wysokiej klasy, pozwoliło mi po wybraniu serii 12 zabiegów praktycznie wrócić do normalnej skóry, ale wszystko musi się rozłożyć w czasie serię jeszcze raz powtórzę ale jestem przeszczęśliwa, że w dzisiejszych czasach bezinwazyjnie można zdziałać takie cuda https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Medycyna estetyczna Gdańsk

Postautor: kewlar » 30 kwie 2019, o 19:14

Miałam okazje korzystać kilka razy z zabiegów w Magicznej Klinice, zerknij jakie maja zabiegi - tu też jest świetna opieka, profesjonalna obsługa, doświadczeni lekarze i świetny sprzęt i materiały wykorzystywane w czasie zabiegów.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Medycyna estetyczna Gdańsk

Postautor: adik356 » 30 kwie 2019, o 19:34

Ja interesuje się redukcją cieni pod oczami, zdaje się, że Magiczna Klinika ma taki zabieg w ofercie. Duzo dobrego o tym słyszałam i stąd zainteresowanie. Czy jakiś lekarz konkretnie się zajmuje tym zabiegiem, czy wszystko jedno do kogo trafię na konsultację?
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Medycyna estetyczna Gdańsk

Postautor: atama » 10 maja 2019, o 08:43

też mam jak najlepsze zdanie na temat Magicznej Kliniki. adik356 jeśli chodzi o konkretnego lekarza to nie musisz się obawiać, bo wszyscy pracujący tu specjaliści mają takie samo doświadczenie i każdy z nich wykona Ci ten zabieg jak najlepiej potrafi :) przed samym zabiegiem bedzie konsultacja, wtedy jest czas na zadawanie pytań itd.
no avatar
User

margo903

Posty

11

Rejestracja

4 gru 2015, o 17:30

Re: Medycyna estetyczna Gdańsk

Postautor: margo903 » 6 cze 2019, o 10:41

Ja akurat zapisałam się do dr Olgi Bobowskiej ale słyszałam, ze wszyscy lekarze są świetnymi specjalistami. Osobiście jestem z zabiegu bardzo zadowolona. Extra!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.130s | 13 Queries | GZIP : Off ]