Polisa na życie

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Frattonise

Posty

5

Rejestracja

14 wrz 2018, o 06:56

Polisa na życie

Postautor: Frattonise » 18 wrz 2018, o 10:45

Hej. Mam ostatnio pewien dylemat, którego niestety nie mogę samodzielnie rozwiązać. Przedmiotem, o który chciałbym Was zapytać to polisy życiowe. Chodzi mi po głowie aktualnie, czy należałoby się w tym temacie sugerować poradami w Sieci. Chociażby na ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniaonline.pl są tego rodzaju wiadomości. Będę zobowiązany za propozycje w tym temacie.
Co to ma być ?
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Re: Polisa na życie

Postautor: robinrojek » 12 lut 2019, o 12:46

W sprawie polis możesz zajrzeć sobie jeszcze tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Sam link dotyczy ubezpieczania, którego ja szukałem. Jednak z tego, co kojarzę na stronie możesz znaleźć wiele równych ubezpieczeń wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Możesz zajrzeć i sprawdzić, czy jest to, czego akurat szukasz. Moim zdaniem warto porównać wiele ofert zanim podejmiesz ostateczną decyzję.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Polisa na życie

Postautor: Melonik » 13 lut 2019, o 14:22

Mając własne przedsiębiorstwo trzeba też odpowiednio o nie zadbać. Inwestowanie to jedno, ale jak zabezpieczyć się na nagłą ewentualność? Braliscie pod uwagę zabezpieczenie przedsiębiorców częstochowa ? wiecie, że to bardzo dobry sposób, by zabezpieczyć się na każda ewentualność ?
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Polisa na życie

Postautor: balbanea » 27 maja 2019, o 06:45

na pewno warto się ubezpieczyć. tylko jak znaleźć najlepsze ubezp? jest coś takie w polsce jak https://localmarket.no/pl gdzie będziemy mieli wiele różnych opcji w jednym miejscu żeby łatwo znaleźć i szybko porównać?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 13 Queries | GZIP : Off ]