Invoice Digitizer - księgowość

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: EmilCh » 2 maja 2019, o 11:21

I jak zdecydowaliście się na Invoice Digitizer oraz jakie macie spostrzeżenia na ich temat? Czekam i mam nadzieję, że jednak nasze odpowiedzi okazały się dla Was pomocne.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: Inatka93 » 6 maja 2019, o 10:57

Nie mogę się wypowiedzieć na ich temat, bo z nimi nie współpracuję. Mam za to lokalne biuro księgowe i oni zajmują się wszystkim, co trzeba. Muszę jednak zrobić audyt sprawozdań finansowych http://www.glc.pl/audyt , a im tego w nowej spółce nie mogę zlecić. Czy GLC to rzetelna firma i zrobi mi to w odpowiedni sposób? Zatwierdzany przez prawo polskie?
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: tomekB » 24 maja 2019, o 23:13

Ja tam nie mam zamiaru zmieniać swojego biura rachunkowego na inne. Od lat dobrze mi idzie współpraca z http://kancelariaskarla.pl/ z Krakowa. Są solidni, terminowi, o wszystkim pamiętają, dobrze dbają o moje interesy.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: RafałSek » 6 cze 2019, o 09:37

EmilCh pisze:I jak zdecydowaliście się na Invoice Digitizer oraz jakie macie spostrzeżenia na ich temat? Czekam i mam nadzieję, że jednak nasze odpowiedzi okazały się dla Was pomocne.


Zdecydowaliśmy się i nie żałuję! Już trochę czasu minęło i program jest z nami i nie mamy zamiaru rezygnować. Cena przyzwoita, efekt w pełni nas zadowala (tak jak pisaliście), także co tutaj dużo pisać. Dzięki za wskazówki i oby kolejne procesy automatyzacji się pojawiały w księgowości!
no avatar
User

Łukasz ze Scanye

Posty

1

Rejestracja

2 paź 2020, o 06:41

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: Łukasz ze Scanye » 2 paź 2020, o 08:08

Możemy wam zaproponować testowanie programu Scanye, który pozwala skanować faktury, uzupełnia formularze, przez co błędy w JPK są zredukowane do minimum. Stawiamy na jakość, szybkie działanie i optymalizacje pracy każdej księgowej. Zaksięgowanie 150 faktur w godzinę jest możliwe, musicie sprawdzić to na własnej skórze- oczywiście z nasza pomocą.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: arabika » 7 lut 2022, o 06:48

Tak się składa, że ja pierwszy raz słyszę o takich rozwiązaniach, ale jeśli się sprawdzają to dlaczego z nich nie korzystać. Muszę przyznać, że bardzo fajnie również w artykule https://biznestrona.pl/automatyzacja-pr ... przebiega/ opisano kwestię działania automatyzacji procesów biznesowych. Myślę, że warto jest taką wiedzę posiadać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 15 Queries | GZIP : Off ]