Jakie konto bankowe wybrać ?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: endrju1 » 31 sty 2019, o 08:32

Rozglądam się za jakimś kontem bankowym. Zależy mi aby było w pełni darmowe
Przeglądajac ranking kont studenckich
w czołówce widać nest bank ( jednak minusem dla mnie jest mała ilośc placówek) albo millenium. Jakie konto ze wszystkich byście polecili?
Nie musi być typowo studenckie, ważne żeby było darmowe zarówno konto jak i karta i przelewy
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: qbis88 » 20 mar 2019, o 21:08

Jeśli zależy Ci na darmowym koncie, to chyba Nest Bank takie oferuje.
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: arabika » 19 maja 2019, o 07:22

W tej kwestii powinniśmy przede wszystkim spojrzeć na to co jest nam najbardziej potrzebne. Mi odpowiada posiadanie karty wielowalutowej https://www.igoriacard.com/ ponieważ mam wszystkie waluty obce jakie tylko chcę na jednej karcie. Bardzo prosta obsługa pozwala mi korzystać z niej kiedy chcę i gdzie chcę.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: greta44 » 26 cze 2019, o 06:29

Ja mam konto z santander bank, mają bardzo dobre warunki. Na konto idzie wypłata więc nic za nie nie płacę, przy tylko kilku transakcjach kartą za nią też nie mam opłat. Mają darmowe szybkie przelewy i też opcję sporych zwrotów za rachunki.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: Ailis » 14 sie 2019, o 06:05

Najlepiej to jest porównać sobie oferty wszystkich banków w rankingu, tam piszę które jest za 0zł, czy są dodatkowe koszty itd. Ja tak wybierałam i zdecydowałam się na mBank. Warto tez czytać poradniki na temat kont bankowych, chociażby ten jest bardzo ciekawy jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego https://www.kontomaniak.pl/poradniki/be ... -bankowego .
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: bizz » 17 paź 2019, o 15:01

Ja każdemu, kto szuka pomocy przy wyborze konta bankowego polecam zajrzeć na portal - konto w banku. Można znaleźć tam przydatne narzędzia takie jak rankingi bankowe czy też porównywarki opłat, a do tego skorzystać z darmowej, specjalistycznej porady doradców bankowych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.126s | 13 Queries | GZIP : Off ]