Jaki telefon na firmę

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: romozim » 28 lut 2018, o 12:38

Samsung ma bardzo fajną ofertę. To dobre, praktyczne telefony więc bez dwóch zdań można w taki zainwestować.
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: BlueBoat.pl » 3 kwie 2018, o 13:00

Tutaj wybór masz szeroki, zastanów się jakie są Twoje oczekiwania po czym sprecyzuj budżet i wtedy poddamy już konkretne modele, akurat elektroniką zajmujemy się na co dzień.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: jjusti18 » 9 lis 2018, o 16:08

Ja, gdy zmieniam telefon nigdy nie zawieram umowy z żadną firmą względem abonamentu. Wolę kupić sobie telefon taki jaki chcę za gotówkę. Aktualnie zastanawiam się nad zmianą telefonu i może uda mi się coś wybraćsmartfony black friday na Ceneo i w sumie to nie mam określonych wymagań. No na pewno musi posiadać dużą pamięć, to wydaje mi się priorytetem. Może mi doradzicie?
no avatar
User

Aleksandra Kowalczyk

Posty

7

Rejestracja

14 lis 2018, o 16:02

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: Aleksandra Kowalczyk » 14 lis 2018, o 16:18

Kwestia naszych wymagam praz budżetu, moim zdaniem warto wybrać jeden z nowszych modeli tak aby w pełni wykorzystać jego możliwości patrząc na to pod kątem aparatu czy aplikacji. Podaj budżet jaki posaidasz na jego zakup, to ułatwi poszukiwania.
Copywriting
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: atama » 6 gru 2018, o 21:38

A znacie ofertę nowej sieci na naszym rynku Otvarta ? Oferują najtańsze abonamenty na naszym rynku . Za jedyne 17,99 zł można mieć już nielimitowane rozmowy, sms i 6 GB internetu .
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 10:00

Jeżeli smartfon ma być jednocześnie narzędziem do pracy w firmie, to polecam postawić na jak najlepszy model i flagowca z wyższej półki z dobrym aparatem oraz płynnością działania. Jaki budżet posiadasz na jego zakup?
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: dona3 » 26 kwie 2019, o 11:25

Wziąłem iphona 8, który sprawował się znakomicie! Ale... upadł mi odmówił posłuszeństwa! Natychmiast oddałem go do specjalistów z Macforce https://www.macforce.pl/ , działających na ulicy Smolnej w Warszawie. Nie wiem jak to zrobili, ale telefon znów działa jak należy! A w pracy jest nie do zastąpienia.
no avatar
User

Skynet_pl

Posty

9

Rejestracja

16 lis 2018, o 13:20

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: Skynet_pl » 14 maja 2019, o 09:12

Może coś ze smartfonów Apple Iphone? :) https://www.skynet.pl/category/apple-smartfony , te smartfony są często wybierane przez klientów firmowych.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: dona3 » 16 wrz 2019, o 08:15

Na firmę wziąłem Iphona, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Pechowy los chciał, że telefon mi upadł i pękła szybka wraz z ekranem. Kolega polecił mi udać się do serwisu http://www.imaster.com.pl/ - doprowadzenie telefonu do porządku nie stanowiło dla nich kłopotu. W Iphonie zagościł nowy ekran, a ja mogę z niego korzystać jak za dawnych lat!
no avatar
User

malgorzata80

Posty

429

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: malgorzata80 » 15 lut 2023, o 17:06

O telefon trzeba odpowiednio dbać. Z tego co wiem, wiele osób ma problem z kablem usb. Jeśli szukacie sprawdzonych porad , to na stronie https://photocover.pl/jak-dziala-ladowa ... onu_bobl.a pojawił się ciekawy artykuł
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.293s | 13 Queries | GZIP : Off ]