Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Nardel » 11 lut 2019, o 11:49

A zabezpieczacie jakoś swoje telefony? Przecież teraz telefon to jak komputer i też można sie do niego włamać czy zainfekować go wirusem. Macie jakieś sprawdzone sposoby by się tego ustrzec?
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Stella » 12 lut 2019, o 08:15

Niestety, ja sie na własnej skórze przekonałam, że i o telefon trzeba dbać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Niby nie wchodziłam na żadne podejrzane strony, a i tak mi się tak telefon zawirusował, że ciężko było się tego dziadostwa pozbyć. No ale jak już się udało (co mnie trochę kosztowało), to zainwestowałam w niby prosty program antywirusowy - https://www.kaspersky.pl/android-security, ale bardzo skuteczny i tani. I Teraz mam spokojną głowę , bo on blokuje niebezpieczne strony, odnośniki czy aplikacje, a dodatkowo chroni moje kontakty.
no avatar
User

Aligru

Posty

140

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Aligru » 7 maja 2019, o 13:19

W kontekście bezpieczeństwa danych, ale w firmach, polecam tę stronkę - https://bezpiecznesystemyit.pl/ Sporo wyjaśnia, jak ważne są odpowiednie systemy IT, by nic nie wyciekło na zewnątrz. W dziesiejszych czasach to bardzo wrażliwy temat.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: RafałSek » 28 sty 2022, o 07:07

Przede wszystkim odpowiednio tymi danymi trzeba zarządzać i w dziale it pracownicy musza na to zwracać więcej uwagi. U nas też były z tym spore kłopoty, ale udało się jakoś uporać i doprowadzić do odpowiedniego stanu. U nas jeszcze zostało wprowadzone oprogramowanie nVision 13 firmy axence co pozytywnie wplynelo na codzienne administrowanie siecią i bezpieczeństwa infrastruktury bo znacząco upraszcza inwentaryzacje sprzetu, nadawanie dostępów, zabezpiecza przed wynoszeniem danych z firmy i wyłapywaniu potencjalnych awarii w sieci.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: atama » 27 cze 2022, o 07:10

jeśli chodzi o zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych informacji w strukturach danej firmy to fajnym rozwiązaniem jest na pewno kanał zgłoszeniowy Sygnalista24 https://sygnalista24.info/. jest odpowiednio szyfrowany i bezpieczny a przy tym zapewnia anonimowość i poufność przekazywanych danych. Sprawdzi się zarówno w firmach zatrudniających większą ilość pracowników jak i na przykład w urzędach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron