Szukam pomysłu na biznes.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

DeFaCC

Posty

3

Rejestracja

28 sty 2018, o 14:56

Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: DeFaCC » 17 mar 2019, o 20:45

Czesc!
Szukam jakiegoś pomysłu na biznes, wstępnie będę dysponował magazynem o powierzchni 50-70m2 z możliwością powiększenia w przyszłości do 300 m2.

Obecnie zajmuje się obróbka tworzyw sztucznych, obróbka ręczna i mechaniczna, oraz lakierowanie dla przemysłu.

Mogę dysponować maszyna do szycia, oraz krawcowa. (Jakby ktoś był chętny to przyjmę zlecenia)

Chciałbym poznać wasza opinie jeszcze na temat produkcji płytek gipsowych, płynu do spryskiwaczy, siatek ogrodzeniowych, oraz zniczy. Co o tym sądzicie?
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: agatka » 21 mar 2019, o 09:44

Może produkcja czegoś do wnętrz? Skoro dysponujesz materiałami i umiejętnościami/możliwościami ich obróbki, to wytwarzanie różnych domowych dodatków nie powinna być chyba problemem. Trzeba oczywiście przeanalizowac rynek i trafić w jakąś niszę... zobacz sobie np. https://dajar.pl/ - mają sporo rożnych produktów i nawet sami coś tam produkują. Oczywiście nie mówię o działaniach na taką skalę, ale może coś mniejszego?
no avatar
User

Daro111

Posty

22

Rejestracja

14 lut 2018, o 10:55

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: Daro111 » 22 mar 2019, o 07:19

Nie każdy nadaje się do prowadzenia biznesu. To ciężka sprawa w dzisiejszych czasach. Bardzo fajne przemyślenia i wskazówki w tym temacie możemy przeczytać na blogu https://andrzejgnoinski.pl Ja bardzo lubię tu zaglądać. Naprawdę ciekawa dobrze prowadzona strona z licznymi wskazówkami.
no avatar
User

DeFaCC

Posty

3

Rejestracja

28 sty 2018, o 14:56

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: DeFaCC » 25 mar 2019, o 19:37

Dzięki Agatka, przeanalizuje to :)


Daro111 mi nie chodzi o to jak prowadzić biznes, tylko czym uzupełnić wolna przestrzeń. Mój biznes na razie zajmuje 200 metrów, także dziękuje ale z tym sobie radzę ;)
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 mar 2019, o 15:13

Na pewno bardzo korzyste by było w tym przypadku przeprowadzenie sondy lokalnej oraz zrobić pewien wywiad środowiskowy.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: paullaobreczarek » 10 kwie 2019, o 08:00

Zdecydowanie właśnie sklep z wędlinami, mięsem. To zawsze będzie schodzić pod warunkiem, że oferta będzie atrakcyjna, no i mięso będzie bardzo dobrej jakości. Świeże, zdrowe, elegancko wyeksponowane. Tu polecam kontakt z borowinabroszki.pl to producent mięs i wędlin. Mają ekstra ofertę, właśnie w sam raz dla kogoś, kto sklep mięsny chce otworzyć
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: animka87 » 14 kwie 2019, o 15:46

no mi niestety biznes upadł. o mały włos a musiałabym korzystać z usług http://corsaria.pl/klienci/ i odzyskiwać niezapłacone faktury. na szczęście klienci byli na tyle mili że zapłacili zanim oficjalnie zawiesiłam firmę i ogłosiłam upadłość. czasami tak się dzieje w życiu, mam nadzieję, że kiedyś wrócę na dobre tory.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: paullaobreczarek » 25 kwie 2019, o 07:28

Zdecydowanie właśnie sklep z wędlinami, mięsem. To zawsze będzie schodzić pod warunkiem, że oferta będzie atrakcyjna, no i mięso będzie bardzo dobrej jakości. Świeże, zdrowe, elegancko wyeksponowane. Tu polecam kontakt z borowinabroszki.pl to producent mięs i wędlin. Mają ekstra ofertę, właśnie w sam raz dla kogoś, kto sklep mięsny chce otworzyć
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: cyryl18 » 1 maja 2019, o 19:01

Ja postawiłem na produkcję mebli i powiem jedno, z własnego doświadczenia - najważniejsze to wybrać elementy, dzięki którym produkowane przez nas meble będą oryginalne i charakterystyczne. Za sprawą https://www.mebelart.com.pl/ stało się to możliwe i produkujemy znakomite meble. Ich cecha charakterystyczna to obicie z tapicerki!
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Szukam pomysłu na biznes.

Postautor: GimliK » 8 maja 2019, o 22:38

Jakby wam trzeba było firmy zajmującej się pikowaniem różnych materiałów (tkanin pościelowych czy podszewek) to udajcie się do https://taniepikowanie.com/ My z nimi współpracujemy i to jest bardzo udana współpraca, firmie mogę dać jak najlepszą ocenę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron