RTV -gdzie kupujecie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Cetro.pl

Posty

22

Rejestracja

29 lis 2018, o 11:10

Re: RTV -gdzie kupujecie?

Postautor: Cetro.pl » 29 lis 2018, o 11:22

Ja podobnie jak Przedmówcy, także najczęściej zamawiam sprzęt rtv czy agd w dobrych sklepach internetowych gdzie tera zw okresie świątecznych promocji rabatów mamy o wiele niższe ceny, warto zerknąć :)
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: RTV -gdzie kupujecie?

Postautor: Ailis » 24 kwie 2019, o 09:31

Takim najbardziej ulubionym miejscem do robienia wszelkiego rodzaju zakupów jest dla mnie Ceneo. Właśnie zamierzam wybrać z ich oferty jakiś telewizor, bo widziałam, że są ciekawe egzemplarze dobrych producentów. Sami z resztą zobaczcie https://www.ceneo.pl/Telewizory/p:Phili ... 5_cali.htm . Aż trudno się zdecydować na konkretny model. W dodatku w korzystnych cenach.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: RTV -gdzie kupujecie?

Postautor: Konek » 3 sie 2021, o 11:00

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie telewizorów to tutaj jak najbardziej wato wymienić producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych opcji z jakością obrazu 4k, większych rozmiarach i jednocześnie systemem smarttv i modułem internetowym w naprawdę dobrych cenach. Dlatego warto sobie zajrzeć na 50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265 i pozytywnie przekonać się jak wypadają.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

441

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: RTV -gdzie kupujecie?

Postautor: malgorzata80 » 9 mar 2022, o 17:42

Teraz RTV kupisz zarówno online jak i stacjonarnie. Przede wszystkim należy wiedzieć co kupić, aby spełniało nasze oczekiwania. Ze swojej strony polecam ten ranking https://vinyllove.pl/telewizory-55-cali-ranking/ ponieważ sama się nim sugerowałam.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: RTV -gdzie kupujecie?

Postautor: tenderm » 10 paź 2022, o 22:40

Czy słyszeliście już o nowince dotyczącej telewizorów Samsung? Wyczytałem właśnie na itwiz.pl, że Microsoft wprowadza gry na telewizor samsung smart tv z konsoli xbox . Trzeba przyznać, że to nowość, która z pewnością zdobędzie swoich zwolenników. ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.198s | 15 Queries | GZIP : Off ]