kredyt gotówkowy

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

kredyt gotówkowy

Postautor: endrju1 » 9 kwie 2019, o 12:15

mam takie pytanie - jak uważacie, czy warto jest brać kredyt już na samym początku rozwoju firmy? Prowadzę niewielką knajpkę i zastanawiam sie, czy poczekać, aż firma się rowinie i wtedy zainwetsować w rozwój czy już teraz pchać się w kredyt. Prosze o pomoc bardziej doświadczonych. Czytałam ranking kredytów gotówkowych i zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: agatka » 12 kwie 2019, o 11:52

Spokojnie możesz zastanowić sie nad wzięciem kredytu gotówkowego na początku działalności. Kasa zawsze się przyda, najwyżej jej nie wydasz i pożyczke będziesz spłacał z tego, co nie wykorzystasz.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: atama » 17 kwie 2019, o 16:31

A ja po własnych przeżyciach z kredytem, zdecydowałam się na kredyt we frankach, uważam że warto dokładnie się zastanowić przed podjęciem decyzji. A wszystko po to aby uniknąć stresu w przyszłości, ja swojego pozbywam się dzięki pomocy firmy Auxilia https://auxilia.pl/kredyt-we-frankach/ która pomaga mi odzyskać nadpłacone raty a co za tym idzie zmniejszyć kwotę kredytu.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: OndajOn » 29 cze 2022, o 22:54

Też trzeba wziąć pod uwagę, że może coś się wydarzyć i nie będziemy w stanie spłacać na czas. Wówczas taka konsolidacja pożyczek pozabankowych Łódź to jak najbardziej rozsądne rozwiązanie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]