Kredyt na firmę

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

KonstancjaBielik

Posty

13

Rejestracja

19 kwie 2018, o 08:33

Re: Kredyt na firmę

Postautor: KonstancjaBielik » 13 maja 2018, o 09:04

Proponuję współpracę z doradcą finansowym. Z doświadczenia wiem, że to wygodne i dobre rozwiązanie. Finance Home http://financeh.pl/ oferuję takie usługi. Warto skorzystać to nic nie kosztuję.
no avatar
User

aleks454

Posty

46

Rejestracja

23 lis 2017, o 19:11

Re: Kredyt na firmę

Postautor: aleks454 » 14 maja 2018, o 18:02

Bardzo wielu Polakow korzysta z mozliwosci pozyczek, poniewaz w pewien sposob do ulatwia zycie. Czesz potrzebuje pieniedzy na rozwoj, badz start firmy, inni na zakup potrzebnych do domu akcesoriow, a jeszcze inni na gadżety, sprzet, a nawet ubrania. Warto jest sie wiec zastanowic nad wyborem odpowiedniego kredytu, aby nie stracic zbyt duzo pieniazkow. Dlatego polecam Wam serdecznie kalkulator kredytowy pko, z ktorego sam korzystam .
no avatar
User

mbiwlentna

Posty

5

Rejestracja

11 maja 2018, o 14:15

Re: Kredyt na firmę

Postautor: mbiwlentna » 17 maja 2018, o 08:56

A czy znacie może jakieś dobre porównywarki kredytowe? Ja się właśnie zastanawiam, czy np. na lowcakredytow.pl - kalkulator kredyt samochodowy są warte uwagi opcje... Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za porady :)
(...) życie wtedy ma sens, gdy człowiekowi nie starcza dnia na wszystkie zajęcia.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Kredyt na firmę

Postautor: dona3 » 25 maja 2018, o 09:02

Zanim weźmiecie kredyt to 10x to przemyślcie. Ponad 10 lat temu zdecydowałem się na taki ruch, w dodatku w obcej walucie - we frankach. Jaki był tego wyboru finał chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę. Wyjście z tych długów to koszmar, który dręczył mnie niemalże na codzień. Światełko w tunelu pojawiło się dzięki nawiązaniu współpracy z http://frankowe24.pl/ . Z ich pomocą wspólnie zaczęliśmy walczyć o unieważnienie umów kredytowych i hipotecznych.
no avatar
User

KonstancjaBielik

Posty

13

Rejestracja

19 kwie 2018, o 08:33

Re: Kredyt na firmę

Postautor: KonstancjaBielik » 11 cze 2018, o 11:50

Kredyt Hipoteczny to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc.

Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania.

Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję.

Nasze usługi są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ILONA MAKUCH oraz AGATA KROTLA
telefon: 660-067-603
no avatar
User

zella49

Posty

20

Rejestracja

13 cze 2018, o 19:51

Re: Kredyt na firmę

Postautor: zella49 » 13 cze 2018, o 20:03

Witam
Czy stoisz przed biznesem i szukasz kapitału, aby zrealizować swoją wizję? Lub: Czy masz obiecujący pomysł na biznes, który przy odpowiednim finansowaniu, zapewnia zrównoważony wzrost i zyski? Zapewniamy niezbędne inwestycje. Jeśli masz projekt obiecujący wzrost i trwałe zyski, skontaktuj się z nami, abyśmy z wyprzedzeniem podchodzili do projektów finansowych z uwagą i rezerwacjami, pisząc do nas przez e-mail: h.blanke70@yahoo.com
Z nami masz odpowiednie środki finansowe na realizację projektu!
Pozdrawiam
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Kredyt na firmę

Postautor: oli32 » 18 cze 2018, o 08:12

Zanim weźmiecie jakikolwiek kredyt na rozkręcenie firmy pomyślcie o innych sposobach na zarabianie, na przykład takich https://zarabiaj.ebutik.pl/ programach partnerskich. Zawsze wydawało mi się, że zarabianie w internecie wiąże się z oszustwem i brakiem poczucia stałego zatrudnienia, jednak koleżanka wytłumaczyła mi, że to nie prawda.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Kredyt na firmę

Postautor: endrju1 » 3 lip 2018, o 14:34

Ja wziąłem kredyt na firme na zakup nowego mieszkania pod biura wszytsko przed udaniem sie do banku przeanalizowalem tutaj http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/ i udało mi się znalexc konkretna oferte do tego wiedziałem jakie dokumenty skompletować i jak podejśc w ogóle do tej sprawy. Dobre przygotowanie to podstawa
no avatar
User

iwona24

Posty

5

Rejestracja

16 cze 2018, o 12:45

Re: Kredyt na firmę

Postautor: iwona24 » 3 lip 2018, o 15:38

Witam Was wszystkich :)

Mam właśnie dylemat z wyborem jakiejś dobrej oferty kredytowej. Czy dalibyście może radę mi coś polecić w tym temacie? Czy uważacie, że np. Filarum opnie byłoby sensownym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za porady, z całą pewnością przydadzą mi się.
Jest tylko jeden rodzaj szczęścia, ale rodzajów nieszczęść jest tyle, ile jest nieszczęśliwych ludzi.
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Kredyt na firmę

Postautor: balbanea » 9 kwie 2019, o 08:22

jeśli szukamy najlepszego kredytu warto korzystać z kalkulatora kredytów https://habzafinanse.com.pl/kalkulator-kredytowy/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.151s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron